Juggernaut Južne Seneke se vrača za hrbtom, Gananda osvoji naslov C1 in Mynderse Lady Blues nosi krono razreda B

V soboto na srednji šoli Rush-Henrietta v košarkarskem prvenstvu za dekleta bi lige Wayne-Finger Lakes pomegle z naslovi v razredih C1, C2 in B kot Lady Falcons South Seneca, Gananda Blue Panthers in Mynderse Blue Hudiči bi vsi dvigali sekcijske bloke. Za branilca državnega naslova Lady Falcons je bil to drugi zaporedni naslov v sekciji, za glavnega trenerja Mynderseja Jerryja Andersona pa drugi, odkar je pred petimi sezonami zasedel klop za Lady Blue Devils. Celotna pokritost spodaj…

Mynderse 45, Wayland Cohocton 36 (razred B)
* LivingMax Sports Video Replay
*

.jpg

kje kupiti račja krila

Mynderse je izbrisal zaostanek med polčasom 21-13, ki ga je vodila velika obramba starejše Sarah Shaffer in družbe. Shaffer se je večino 2. polčasa ujemal z zvezdnico Wayland-Cohocton, Alex Button, in jo omejil na samo 3 točke v drugem polčasu. V napadu je Mynderse vodil trio Heidi Miller, Hayley Case in Madison Barnett. Miller je v 1. polčasu držal tekmo blizu z 9 točkami.

Modri ​​vragi so v tretji četrtini zaostajali s 25-15, a nadaljevali s 13-0. Le nekaj več kot štiri minute do konca in tekma je bila izenačena pri 33, je višji varuh Hayley Case zadel trojke za nazaj in sprožil izbruh z 11-0, ki ga je omejila Hannah Brown-Trice. Case je dosegel 11 točk v drugi polovici, vključno s tremi ogromnimi trifekti, ko so Lady Blue Devils osvojile svoj 11. naslov v sekciji v šolski zgodovini.

zakaj sem dobil 4. stimulacijski pregled

Heidi Miller – 15 točk, 12 skokov
Hayley Case – 11 točk, 3 skoke, 3 podaje
Madison Barnett – 11 točk, 4 ukradene žoge, 3 skoki

Mynderse se bo pomeril s predstavnikom Sekcije 6 (TBD) na državnem turnirju 11. marca na univerzi Buffalo State.

Južna Seneka 51, Kaledonija-Mumford 42 (razred C2)
*

.jpg

oktober 2020 povečanje ugodnosti

Prvake okrožja Wayne sta vodili z 12 točkami Samanthe Crumb in Emma Drake, ki je dosegla 7, Modri ​​panterji pa so osvojili svoj drugi naslov v sekciji v šolski zgodovini. Crumb je bil imenovan za MVP turnirja.

South Seneca in Gananda se bosta zdaj v Bloomfieldu v torek zvečer pomerila za uvrstitev v končnico NYS kot predstavnika oddelka V razreda C.

Video utrinki iz sobote v Rush-Henrietta iz Spectrum News.