Hobart je pozno zbral zmago nad St. Lawrenceom s 17-13

Quarterback David Krewson je vrgel 6-yard touchdown podajo proti širokemu sprejemniku Alexu LaBella, pri čemer mu je ostalo še 44,9 sekunde, da je nogometno ekipo Hobart College dvignil na zmago v Liberty League s 17-13 nad univerzo St. Lawrence na Boswell Field danes popoldne. Državniki so napredovali na skupno 6-1, 2-1 na konferenci, medtem ko so Saints zdrsnili na 3-4, 0-3.

Ocena škatle

Hobart je v skupnem prekršku premagal St. Lawrencea s 360-321, vendar je bil poklican za 10 enajstmetrovk, ki so stali 95 jardov. Državniki so končali tudi z minus 1 v meji prometa.

kakšna je minimalna plača v nyc

Running back Rayshawn Boswell je objavil svoj drugi dan zapored v teku na 100 jardov in dosegel 120 jardov, vključno s 64 jardi v prvi četrtini. Ujel je tudi dve podaji za 32 jardov, vključno s 36 jardovsko podajo z zaslonom na zmagovalni vožnji. Krewson je imel 11-od-28 podaje za 155 jardov in dotik. LaBella je ujel moštvene tri podaje za 16 jardov. Linebacker Bryan Aguilar je za državnike opravil 11 preizkušenj. Obrambni branilec Blake Hansen je vrnil prestrezanje v drugi četrtini 24 jardov.

Svetniki so prejeli 209 jardov s podajami od rezervnega branilca Daniela Lawtherja, ki je bil poslan v igro, potem ko se je začetnik Tyler Grochot poškodoval, ko se je skušal prebiti za prvi poraz na četrti in peti igri med prvo posestjo SLU. Lawther je imel tudi ekipno hitenje na 40 jardov. Široki sprejemnik TJ Cornacchia je ujel pet podaj za 55 jardov. Široki sprejemnik Andrew Murphy je ujel štiri podaje za visokih 71 jardov. Linijski branilec Jacob Dreisbach je naredil devet moštvenih spopadov. Varnostni Ryan Watson in Owen O'Brien sta prestregla vsak.

Hobart je začel nerodno, saj je Krewsona prestregel Watson v tretji igri iz scrimmagea. Državniki nato zgrešijo poskus s 47 jardov iz igre v drugi posesti. Hobart se je ob tretji posesti soočil s 3 in 1 in se odločil, da bo šel na četrto in eno od svojih 36. Hazard se je zelo obrestoval, saj je Boswell nedotaknjen preletel črto in prehitel sekundarno končna cona za njegov vodilni 14. touchdown v ligi.

Državniki so na sredini druge četrtine povečali svoje vodstvo na 40-metrskem golu Roba DiGregoria.

Potem ko so v uvodni vožnji izgubili Grochota, so Saints dobili tri zaporedne posesti. Pozno v drugi četrtini je St. Lawrence končno dosegel prvi prvi poraz v igri na zadnji vožnji polčasa, toda Hansen je izbral Lawtherja in tako končal vožnjo.

Ob polčasu je Hobart povedel z 10-0, premagal SLU 168-12 in imel osem prvih porazov proti dvema za Saints. Boswell je imel po 30 minutah 105 jardov in hitel na samo devet prenosov.

Državniki so imeli težave v drugem polčasu, saj je vodstvo ob polčasu 10:0 izginilo.

Lawther je zaključil svoje prve tri podaje v tretji četrtini, vključno z bombo s 46 jardov Murphyju, da bi postavil SLU na Hobart 5. Hobartova obramba je Saints preprečila v končni coni, zaradi česar so se gostje morali zadovoljiti s 27-jardom Iana Doin field gol.