Hobart lacrosse premaga Bryanta z 11-10

Vratar druge šole Hobart Collegea Kevin Holtby je s 23 obrambami dosegel rekordnih 23 obramb, s čimer je popeljal državnike do današnje zmage v moškem lacrossu severovzhodne konference z 11:10 nad Univerzo Bryant. Hobart je izboljšal na 3-1 v skupnem seštevku in na 3-1 v NEC, medtem ko so Bulldogsi končali niz štirih zmag in zdrsnili na 5-2, 3-1.

Holtby je stal visoko v četrti četrtini in dosegel 10 obramb, od tega dva v zadnji minuti, ko je Hobart ubil par enajstmetrovk in tako ohranil prednost enega gola. Njegovih 23 postankov je največ za Stateman, odkar je Max Silberlicht '10 23. marca 2010 zabeležil 23 obramb proti Syracuse.

politologija vs kazensko pravosodje

Višji napadalec Tommy Mott, ki je dosegel štiri točke v karieri na dveh tekmah proti Bryantu, ki prihajajo na dan, je dosegel visoke štiri točke ob treh golih in asistenci. Starejši napadalec Ryan Archer in mlajši vezist Bradley Simas sta dosegla po dva gola. Vezist drugega letnika Adam Shea je osvojil šest moštvenih žog.

čez nočni sprehod iz teme 2020

Bryant, ki je bil ta teden 19. na lestvici najboljših 20 ameriških lacrossejev in je prejel glasove tako v anketah trenerjev kot v medijih, je Trevor Weingarten dosegel hattrick. Prvoletni napadalec Logan McGovern je imel tudi dan za tri točke z dvema goloma in asistenco. Nathan Laliberte je Bryantu prinesel prednost pred soočenjem s 15-9 in zbral 11 prizemljenih žog, ki so dosegli visoko stopnjo igre. Drugošolec Luke Carracciolo je dosegel 14 obramb.

Potem ko so prvo četrtino odigrali z neodločenim rezultatom 3-3, so Bulldogsi v drugem okvirju ugnali Statemen s 4-1 in povedli ob polčasu s 7-4. Bryant je zadel za vodstvo in tri minute pozneje podvojil prednost. Napadalec 2. letnika Troy Barthelme je dosegel svoj prvi letošnji gol in tako upočasnil zagon Bulldogov, a Weingarten je dosegel zaporedna gola in tako domači ekipi prinesel prednost treh golov ob odmoru.