Rochester Red Wings so prekinili niz sedmih porazov z zmago nad RailRidersom

Luis Garcia je v četrtek z enim izhodom, dvema vožnjama in deveto menjavo poslal Rochester Plates v zmago nad Scranton/WB RailRiders s 5-3 in prekinil niz sedmih porazov.

Plate (3-12) so po prvi menjavi zaostajale s 3-0, a so se po zaslugi dveh domačih runov in nekaj spektakularnega dela iz bulpensa vrnile nazaj.

Kombinacija Ryne Harper (1 2/3 IP), Andres Machado (1 2/3 IP), T.J. McFarland (1 1/3 IP) in Justin Miller (1 IP) sta vrgla 5 2/3 neuspešnih menjav, kar je omogočilo le dva zadetka in sprehod z 12 izbrisi.

Brandon Snyder je z drugim domačim tekom v sezoni znižal vodstvo na 3-1 v drugi menjavi, preden je Daniel Palka eno zadel čez desno steno igrišča za strel iz dveh nizov, ki je izenačil tekmo na 3-3.

Četrta tekma iz niza šestih iger je v petek zvečer na Frontier Fieldu. Prvo igrišče je predvideno za 19.05.