Adam Oller blesti v debiju Triple-A, ko je Syracuse Mets premagal Worcester

najboljši sevi kratoma za mešanje

Začetni metalec Syracuse Mets Adam Oller je v soboto zvečer na Polar Parku s 5-4 premagal moštvo Worcester Red Sox s 13 udarci v šestih in dveh tretjinah izključenih menjav. Zmaga daje Metsu niz štirih zmag v sezoni in zagotavlja še eno serijsko zmago za Syracuse, saj so Mets zmagali na štirih od prvih petih tekem te serije s šestimi tekmami proti Red Soxu.

Sirakuze (33-54) so ​​začele rezultat tekme na vrhu prve menjave. Mark Payton in Wilfredo Tovar sta tekmo začela s sprehodi za hrbtom, da sta tekače postavila na prvo in drugo bazo. Pri letenju Josha Reddicka na sredinsko igrišče se je Payton označil in se preselil na tretjo bazo. Sledil je Patrick Mazeika s tremi vožnjami po desni strani, ki je pristala na sedežih na vrhu 22 metrov visokega Worcester Walla in pripeljala Syracuse do vodstva s 3:0.

Metsi so svojo prednost povečali v četrti. Chance Sisco je povedel z dvojno. Dva udarca pozneje, z enim izpadom, je Cheslor Cuthbert izpostavil levo sredinsko polje in zadel Sisco za prednost Syracuse s 4-0. Cody Bohanek je nato izpostavil in uvrstil tekače na prvo in drugo mesto. Sledil je dvojček Payton, ki je pripeljal Cuthberta domov, ko so Mets povedli s 5:0.

Medtem je bil Oller veličasten v svojem prvencu Triple-A. 26-letni desničar je ugnal Worcesterja in zadel vsaj dva udarca v svojih prvih šestih menjavah na hribu. Skupno je Oller dosegel rekordnih 13 udarcev v karieri in dovolil dva zadetka in en sprehod v šestih in dveh tretjinah brez rezultatov.

Worcester (46-41) je zmanjšal zaostanek na dnu osme menjave. Razbremenilec iz Sirakuze Roel Ramírez je bil na hribu za Mets, potem ko je v finalu izstopil iz sedme. Z enim izpadom na dnu osme je Jhonny Pereda dosegel prvo bazo zaradi vmešavanja catcherja, ko je rokavica lovilca Syracuse Patricka Mazeike pri zamahu stopila v stik s Peredinim netopirjem, kar je povzročilo, da je Pereda prejel prvo bazo. Ryan Fitzgerald je nato hodil, Yairo Muñoz pa se je odločil za nalaganje baz. Singl za Muñoza mu je prinesel uspeh na njegovi 35. zaporedni igri, kar je organizacijski rekord Boston Red Soxa. Delino DeShields je zadel za drugo izven okvirja, toda Joey Meneses je sledil z dvema izhodoma za grand slam čez zid v desnem sredinskem polju in zmanjšal vodstvo Sirakuze na eno, 5-4. Razbremenilec Metsa Franklyn Kilomé je nato izstopil iz kladiva in dobil končnico v osmi menjavi.

Kilomé je ostal na nasipu za Sirakuzo na dnu devete menjave. 26-letni desničar je zadel Connorja Wonga in povzročil, da je Jeter Downs poskočil pri prvih dveh izhodih. Jack Lopez je ohranil igro za Worcester z dvojnim proti desnim poljem, da je izenačenje postavil na drugo bazo in prinesel zmagoviti niz na ploščo, toda Pereda se je postavil na sredinsko polje in končal igro, ko je Kilomé prislužil svojo prvo obrambo v igri. sezone, Syracuse pa je zmagala s 5-4.

Mets in Red Sox skleneta svojo serijo šestih tekem v nedeljo popoldne v Polar Parku. Prvo igrišče je na sporedu ob 13.05.