Bills čaka premagati Jetse z 18-10 za šestimi zadetki iz igre (polno pokrivanje)

Pravijo, da je zmaga zmaga, in to je 100-odstotno res, vendar je zelo težko biti navdušen nad tem, kako so Buffalo Bills v nedeljo popoldne na stadionu MetLife premagali še vedno brez zmage New York Jets z 18:10.

grdo? Ja, to je ena izmed mnogih besed, ki bi jih lahko uporabili za tole, in nekaj kletvic, vmešanih v opis, ne bi bilo na mestu.

Nekoč dinamični napad Buffala je šel v 60 minutah proti eni najslabših obramb v ligi NFL in ni dosegel zadetka, vendar ga je rešila lastna obramba, ki se je otresla slabega začetka in prevladovala v drugi polovici tekme.

Oh, in tam je bil novinec Tyler Bass, ki je morda najbolj jezen igralec na seznamu Buffalo. Vse Buffalove točke je dosegel s šestimi zadetki iz igre, kar je izenačilo ekipni rekord Steva Christieja za eno tekmo. Dvakrat je tudi zgrešil, med drugim enega iz 37 jardov v četrti četrtini, kar bi Billsom pomagalo, da so si zmago zagotovili malo prej.

POVEZAVE ZA POVZETEK IGRE:

POUDARKI IGRE:

SOCIALNO:

PREDOGLED IGRE:

Bills so sezono 2020 odprli z zmago proti Jetsom s 27-17 v 1. tednu. Buffalo ima v nedeljo priložnost, da pomete serijo Jets. Če bi Bills zmagali, bi to bil njihov prvi udarec Jetsov po sezoni 2015. Tistega leta so v obeh tekmovanjih premagali Jets z 22-17.