Syracuse moški lacrosse pade na Notre Dame, 18-11 (celotno pokrivanje)

Syracuse je v prvi četrtini prišla do vodstva s 4-1, a je bila druga četrtina z devetimi goli iz Notre Dame preveč, da bi si Oranžni opomogli, saj so Irci v soboto v Domeu zapravili z 18-11.

Pomanjkanje posesti je bilo bodalo za 4. številko Syracuse (4-3, 1-2 ACC), ki je dosegel 11 golov, čeprav je zmagal le v devetih soočenjih. Št. 9 Notre Dame (5-1, 1-1 ACC) je zmagal s 23-od-32 na X in prav tako prevladoval v bitki z žogo na tleh s 45-20. Pretvorili so se tudi na priložnosti 4 od 6 dodatnih moških.

Stephen Rehfuss je vodil Oranžne in dosegel tri gole na drugi tekmi zapored. Dvakrat so zadnji del mreže našli tudi Chase Scanlan, Owen Seebold in Brendan Curry. Pat Kavanaugh iz Notre Dame je z devetimi točkami (4-5) vodil vse strelce, Griffin Westlin in Will Yorke pa sta dosegla po štiri gole.

Jamie Trimboli in Seebold sta zadela za oranžne v prvih petih minutah igre, nato pa je sledil par Rehfussovih rezultatov po golu Quinna McCahona, s čimer je Cuse v osmih minutah igre povedel s 4-1.

Pat Kavanaugh je dosegel svoj prvi v dnevu, preden sta Scanlan in Curry zadela vsak gol in tako le dve minuti v drugi četrtini odprla vodstvo Sirakuzi s 6-2.

Takrat so se odprla vrata za Notre Dame. Irci so dosegli devet golov v drugi četrtini in 12 od naslednjih 14 golov na tekmi. 'Cuseu je pozno v tretjem uspelo nanizati mini niz treh golov, v četrti četrtini pa se je potegnil za tri gole, vendar je Notre Dame v četrti četrtini zbral vse štiri gole in zmagal z 18-11.

Syracuse v četrtek ob 17. uri gosti UAlbany. na ACC Network v naslednjem dvoboju.