Yankeesov zmagoviti niz doseže 13 z zmago nad Athletics

Neverjetni pozni poletni porast Yankeejev ne kaže znakov upočasnitve. Giancarlo Stanton, Luke Voit, Aaron Judge in Kyle Higashioka so v petek zvečer dosegli 13. zaporedno zmago, s čimer so izenačili najdaljši niz zmag v tej sezoni.

Stanton je dosegel že četrto zaporedno tekmo – 472-metrski udarec, ki je bil najdaljši udarec Yankeeja letos – in Judge je premagal homerja s tremi vožnjami, da bi lovil starterja Seana Manaeo, ko so Yanki premagali 8-2 nad A-ji. v Koloseju v Oaklandu.

Baraž je pomagal izenačiti najdaljši zmagoviti niz moštva Yankees v zadnjih 60 letih, kar je ustrezalo podvigu, ki ga je dosegla ekipa pod vodstvom Mickeyja Mantleja in Rogerja Marisa od 1. do 12. septembra 1961. Prav tako je okrepila desničarja Gerrita Colea. do svoje 13. zmage v sezoni, saj je postal prvi podajalec ameriške lige, ki je dosegel to sezono.

Cole je s šestimi zadetki v šestih menjavah brez rezultatov zaključil svoj večer z razcvetom in v zadnjem okvirju zadel stran. Njegov zadnji udarec je bil njegov deveti na izletu in 200. v sezoni.