Syracuse Mets pade proti Buffalo Bisons z 8-5

Trije domači tekmi Syracuse Mets niso bili dovolj, saj so Buffalo Bisons v četrtek zvečer na stadionu NBT Bank odigrali drugo tekmo serije petih iger z zmago z 8-5. Dva od teh home runov sta prišla od Marka Paytona, drugega pa je poskrbel Khalil Lee.

kako narediti lase gostejše

Buffalo (77-47) se je uvrstil na tablo s tekom na vrhu tretjine. Potem ko je Kellin Deglan hodil, je Mallex Smith potrojil in dosegel Deglana, s čimer je Buffalo povedel z 1:0.

Bizoni so na vrhu četrtine povečali prednost. Kevin Smith je dosegel vodilni singel. Sledil je Gregory Polanco z dvojno RBI, da bi dosegel prednost Bisonov z 2-0. Tyler White je nato z enim RBI dosegel rezultat 3-0.

Syracuse (50-73-1) se je zmanjšala na zaostanek na dnu četrte. Payton je s samostojnim domačim tekom vodil ining in dosegel rezultat 3-1, pri čemer je bil Buffalo še vedno v prednosti. Potem ko je Mark Vientos odletel, je Lee homered in Metsom prinesel en rezultat, 3-2.

Metsi so povedli na dnu petega. David Thompson je dosegel vodilni singel, nato pa sta bila Drew Jackson in Martin Cervenka upokojena. Z dvema izhodoma in Payton na plošči je Thompson ukradel drugo bazo. Nato je sledil Payton s svojim drugim domačim nizom na tekmi, dvakratnim strelom v desno polje, ki je Metsu prinesel prednost s 4-3.

Vendar vodstvo ni trajalo dolgo. Na vrhu šestega je Tyler White opravil en sprehod za Buffalo. Cullen Large se je nato prizemljil, ko je White prešel na drugo mesto. Jake Reed je nato izstopil iz Syracuse bulpen in zamenjal Adama Ollerja. Prvi udarec, s katerim se je Reed soočil, je bil Nash Knight, ki je zadel dvojko RBI in izenačil rezultat na 4-4. Potem ko je Kellin Deglan hodil, je Mallex Smith zadel singl z enim tekom in dosegel Knighta, s čimer je Bisons povedel s 5-4. Z Forrest Wallom na plošči je Mallex Smith ukradel drugo bazo. Mets lovilca Metsa na drugo mesto je bil napačen, kar je Deglanu omogočilo zadetek, Smithu pa tretji, ko je Buffalo povedel s 6-4. Potem je Reedova divja smola pripeljala domov Smitha in dosegel 7-4 Bisons.

zamuda pri vračilu davka 2015

Ollerjeva mejna linija je bila pet in dve tretjini podaje s štirimi nizi, dovoljenimi na štiri zadetke. Mets' Minor League Pitcher of the Year je sprehodil štiri udarce in jih zadel pet ter končal svojo sezono Triple-A z 2,45 ERA v 44 menjavah v osmih začetkih.

koliko so naslednji stimulativni pregledi

Na dnu sedmega je Jackson delal vodilni sprehod za Mets. Potem ko sta se Cervenka in Payton razbila, je Vientos odšel. Nato je Lee zadel prizemlja na kratko, napaka pri metu, ki jo je izvedel Buffalo, Otto Lopez, pa je Leeju omogočila, da je varno prišel do prve baze, medtem ko je Vientos odšel na tretjo bazo, Jackson pa je zadel in zmanjšal zaostanek na dve vožnji, 7-5 Bisons.

Izven bike je bil Stephen Nogosek fantastičen za Metse. Desnica je v sedmi in osmi izvedla dve popolni menjavi, medtem ko je s petimi izbrisi izenačila visoko kariero.

Buffalo je dodal zavarovalni niz na vrhu devetega, ko je Mallex Smith dosegel solo domači tek in povečal vodstvo Buffala na tri, 8-5.

Mets in Bisons se v petek vračajo na stadion NBT Bank na tretjo tekmo serije petih iger. Desničar iz Syracuse Zack Godley se pomeri z desničarjem Buffala Bowdenom Francisom. Prvo igrišče je predvideno za 18.35.