Yankeesi so končno premagali Red Sox v dežju skrajšani igri v šestih inningih

Gary Sánchez in Gleyber Torres sta med dežnimi kapljami udarila nasprotne domačine in zagotovila vodstvo za ostro predstavo Gerrita Colea, ko so Yankeesi prvič v tej sezoni premagali Red Sox in slavili zmago s 3-1 v mokri in divji soboti. noč na stadionu Yankee.

Sánchez in Torres sta v šesti menjavi premagala svoje zaporedne vožnje proti bostonskemu razbremenilcu Hirokazuju Sawamuri. Sánchez je komaj počistil steno desnega polja na podlogi, ki je udarila v oboževalca, ki je stal blizu vrha ograje, kar je povzročilo pregled motenj, nato pa je Torres prvič po 4. juniju posnel sušo brezdomcev z 29 igrami, ki je obkrožila baze.

Igra se je ustavila po šesti menjavi. Yankees so proti Bostonu izboljšali na 1-7 in tako premagali svoje tekmece, saj so igrali v poplavi po suhih 50-minutni zamudi. V šesti menjavi je tudi menedžer Red Soxa Alex Cora na kratko potegnil svojo ekipo z igrišča, saj je levega igralca Alexa Verduga zadela vržena žoga s tribun.

V zgornjem polčasu je Cole opravil okoli dveh sprehodov in zadel v polju, da je napolnil podlage, pri čemer je Christiana Vázqueza udaril v zamahu, o katerem se je močno razpravljalo, kar je povzročilo dva izmeta na klopi Bostona: lovilec Kevin Plawecki in trener klopi Will Venable.

Ko se je prvič vrnil na hrib, po popolni izključitvi Astrosa s 129 igrišči, je Cole začel svoj drugi polčas z predstavo z 11 udarci. Singl Christiana Arroya v drugi inningi je prinesel edino Bostonsko tekmo pred Coleom, ki je razpršil pet zadetkov v šestih menjavah.

Yankeese je v peti menjavi brez zadetkov držal Nathan Eovaldi. Greg Allen je dosegel prvi zadetek New Yorka z dvojnim dvobojem, nato pa je dosegel izenačenje na singlu DJ LeMahieuja na levo polje.