Syracuse ženski lacrosse se je uvrstil v finale štirih z zmago nad Florido s 17:11 (celotno pokritost)

Meaghan Tyrrell je na meji 12 metrov iskala odprt pas, zavila je levo in srečala branilca Floride, nato pa zavila desno in se soočila z drugim. Meaghan Tyrrell je poskušala podati, ko je žoga padla na tla, ko je njena palica trčila v njene branilce.

Sam Swart je sredi kaosa pobral žogo, branilci Floride pa so jo preplavili v iskanju žoge, ko je piščal piščal. Gatorsi so si prislužili posest in s tem utrdili osmo preobrat Syracuse v prvih 30 minutah igre.

zeleni malajski kratom proti maeng da

Manj kot minuto pozneje je Emily Heller prebila osem metrov, se postavila pred vratarja Sirakuze Aso Goldstocka in poslala žogo v mrežo ter izenačila tekmo pri 5 z glavo na polčas.

Št. 3 Syracuse (16-3, 8-2 Atlantic Coast) se je v soboto v četrtfinalu turnirja NCAA pomerila s številko 6 Floride (18-3, 10-0 American Athletic). Gatorsi so v igro vstopili na 15 zmagovalnem nizu, nasprotnikom pa so zadržali manj kot 10 golov na vseh tekmah razen dveh v tej sezoni. Toda v četrtfinalu so oranžni proti Floridi dosegli 17 golov za napredovanje v polfinale turnirja NCAA.