Syracuse Mets je dosegel štiri na devetem mestu in premagal Lehigh Valley s 7-3

Syracuse Mets je v petek zvečer na Coca-Cola Parku dosegel štiri vožnje v vrhu devete menjave in premagal Lehigh Valley IronPigs s 7-3. Cheslor Cuthbert je v deveti dosegel zeleno luč z dvema vožnjama, da bi Mets pripeljal do zmage.

Syracuse (40-62-1) se je uvrstila na vrh devete menjave, izenačena z Lehigh Valleyjem, 3-3. Wilfredo Tovar je povedel z enim samim. Sledil je Cuthbert z udarcem ščepca, prednostjo in dvema tekoma domačih na žogo, ki jo je strmoglavil čez zid levega igrišča in pripeljal Mets v vodstvo s 5-3. Potem ko je David Rodriguez izstopil, je hodil Khalil Lee, izpostavil Orlando Calixte, Mark Payton pa je hodil, da bi naložil baze. Ko je José Martínez udaril, je podana žoga Leeju omogočila zadetek in drugim dvema tekačema, da sta napredovala, kar je prineslo Syracuse prednost s 6-3. Martínez je zadel, a David Thompson je zadel enojno z dvema izhodoma v desno polje, s čimer je Calixte pripeljal domov in povišal Syracuse za štiri, 7-3.

Metsov razbremenilnik Tom Hackimer je prišel iz prepreke in dosegel dno devete. Kljub temu, da je udaril po udarcu in dal en sam, je njegov prvi zadetek dovoljen po osmih nastopih brez zadetkov, je Hackimer udaril tri udarce Lehigh Valleyja, da je zaključil tekmo in zagotovil zmago Syracuse. Hackimer še vedno ni dovolil teka v devetih in eni tretjini menjave z Mets.

Syracuse je dosegla prve vožnje na tekmi v prvi menjavi. José Peraza in Mark Payton sta se odločila za začetek igre. Martínez je sledil s svojim enim, ki je zadel Peraza in Metsom zagotovil vodstvo z 1-0. Thompson se je nato sprehodil, da bi naložil baze. Brandon Drury je prizemljil v dvojno igro, a je Payton dosegel prednost z 2:0. Z Martínezom na tretji bazi in dvema izhodoma je Tovar podvojil linijo levega polja in pripeljal Martíneza domov, ko je Syracuse vodila s 3:0 po vrhu prve.

najboljši dodatek za kurjenje maščob za ženske

Začetni metalec Metsa Josh Walker ni dovolil teka skozi prvih pet menjav, ki jih je postavil, a je Walker v šesti naletel na težave.

Lehigh Valley (47-56) se je vrnil vse do konca šestega mesta. Cornelius Randolph je vodil z enim samcem. Dva udarca pozneje, z enim izpadom, je Mickey Moniak podvojil in postavil tekače na drugo in tretjo bazo. T.J. Sledil je še Rivera z dvojnim zadetkom, ki sta dosegla tako Randolph kot Moniak in s tem znižala vodstvo Sirakuze na eno, 3-2. Walker je udaril naslednjega udarca, Daricka Halla, za drugo iz okvirja, in to je bil zadnji udarec, s katerim se je Walker soočil. Franklyn Kilomé je prišel iz preboja za Syracuse, a je Tyler Heineman zadel dvojno desno polje, ki je zadel Rivero in izenačil na 3-3. Kilomé je nato zadel Gamboa in tako končal menjavo.

Walker je večer končal s petimi in dvema tretjinama podaje, šestimi zadetki, tremi teki in dovoljeno hojo ter štirimi izbrisi. Kilomé je postavil dva in eno tretjina brez zadetkov, Hackimer pa deveti brez zadetkov.

Syracuse in Lehigh Valley nadaljujeta svojo serijo šestih iger z dvoglavo v soboto v Coca-Cola Parku. Prva tekma prve tekme je ob 16.35. Druga tekma se bo začela približno 30-40 minut po koncu prve igre.