Syracuse Mets je drugi večer zapored premagal Rochester Red Wings z 2:1

V še eni tekmi z nizkimi rezultati med tekmeci Thruway Cupa je Syracuse Mets v soboto zvečer na Frontier Fieldu zmagal z 2:1 nad Rochester Red Wings. Potem ko je v soboto podpisal pogodbo o manjši ligi z Metsi, je Zack Godley začel tekmo in debitiral v Syracuse. Veteran desničar je vrgel tri in eno tretjino menjave, pri čemer je dovolil en tek na en zadetek, medtem ko je hodil pet in zadel štiri.

Sirakuza (29-52) je prinesla prvo tekmo v vrhu tretje menjave. Brez nikogar v bazi je Wilfredo Tovar zadel singl z dvema izhodoma. Sledil je Patrick Mazeika z dvojnim udarcem na desni kot na desni strani, ki je zadel Tovar s prve baze in Metsom zagotovil vodstvo z 1:0.

Rochester (32-46) je odgovoril na dnu tretjine. Jecksson Flores in Sterling Sharpe sta s sprehodi umaknila okvir. Po tem, ko je Ali Castillo zadel, je Godley sprehajal Keiberta Ruiza, da je z enim ven naložil baze. Sledil je Jake Noll s žrtvovanjem, da bi dosegel Flores in izenačil rezultat na 1-1.

Na vrhu četrtega je Godley zadel en samec, s čimer je poskušal začeti še en dvoboj. Mark Payton je bil nato sprehod, Travis Blankenhorn pa je dosegel napako prvega igralca Dereka Dietricha, ki je naložil baze. Vendar je Tovar izskočil za tretjega.

Na vrhu šestega mesta je Chance Sisco z enim samcem vodil v inningu, Orlando Calixte pa je sledil sprehod in postavil tekače na prvo in drugo. Akeem Bostick je nato odletel na desno polje, kar je Siscu omogočilo, da se označi in preide na tretje mesto. S tekači na kotih in enim izpadom je Mark Payton žrtvovalno muho dosegel Sisco in popeljal Syracuse v vodstvo z 2-1.

Akeem Bostick je po izhodu iz kolovoza nastopil za Syracuse, pri čemer je izvedel tri in dve tretjini brez zadetkov, izključenih menjav, pri čemer je omogočil le en sprehod, medtem ko je zadel dva udarca.

Razbremenilec iz Syracuse Tom Hackimer je postavil osmo mesto za Mets in prinesel brez rezultatov, kar je njegov tretji zaporedni okvir brez zadetkov za začetek kariere Metsa.

Ker je Syracuse še vedno vodila z 2-1, se je uvrstila na dno devete, je Bradley Roney izstopil iz borze in izvedel 1-2-3 za svojo četrto obrambo v sezoni.

Mets in Red Wings se v nedeljo popoldne vračajo na Frontier Field na finale serije. Desničar Jesús Reyes je začel za Syracuse proti levičarju Rochesterja Benu Braymerju. Prvo igrišče je predvideno za 13.05.