RIT premaga St. Lawrence z 2-1

Višji napadalec RIT-a Will Calverley je dosegel zmagoviti gol v tretjem obdobju zaradi izgubljene igre, ki jo je povzročil starejši napadalec Kobe Walker in je popeljal Tigers do zmage z 2-1 nad St. Lawrenceom na letni tekmi Brick City Homecoming in Family Weekend na Blue Crossu Arena.

Ocena škatle

KAKO SE JE ZGODILO

Jordan Steinmetz je St. Lawrence postavil na tablo ob strelu iz reže s 14:37 v prvi tretjini.

RIT je dosegel izenačenje na 9:23 v drugi, potem ko je starejši napadalec Jake Joffe zaključil nalet s podajo drugega branilca Aidena Hansena-Bukate.

Tigri so v tretji povedli s 14:25, potem ko je Walker v prerezu za odločilni zadetek podrl poizkus Saintsov Calverleyju.

OPOMBE IGRE

Mladinski vratar RIT-a Kolby Matthews je dosegel 32 obramb, od tega tri v zadnji minuti, ko so Saints drsali 6 proti 5.

Starejši napadalec Nick Bruce je s pomočnikom pri Joffejevem golu dosegel tretjo asistenco na toliko tekmah. Branilec 2. letnika Aidan Hansen-Bukata je bil prav tako zaslužen za svojo drugo asistenco v sezoni.

St. Lawrence je tekmo končal s prednostjo strelov 63-52.

RIT je dosegel 17 blokiranih strelov, od tega sedem starejših branilcev Dan Willetta in tri mlajšega branilca Ryana Nicholsona.

KAJ JE NASLEDNJE

RIT se ta četrtek in petek (21.-22. oktober) odpravlja v Notre Dame na dve tekmi. Dvoboj je predviden za 19.30. obe noči.