Moški hokej RIT zadržuje Niagaro s 5-4

Napadalec Rochester Institute of Technology Nick Bruce (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) je dosegel dva zadetka in asistenco, medtem ko je starejši branilec Regan Seiferling (Moose Jaw, Saskatchewan) in mladinski napadalec Kobe Walker (Lloydminster, Alberta) je bil vsak zaslužen za gol in asistenco, da so Tigers popeljali do zmage s 5-4 na Niagari v torek v Atlantic Hockey Action.

• Niagara se je uvrstila na tablo v 51 sekundah igre, a so Tigri (4-2-1, 2-0-1 AHA) dosegli pet od naslednjih šestih golov in s 5:38 v drugi tretjini vodili s 5-2. to se je izkazalo za nepremostljivega.
  • Starejši vratar Logan Drackett (Calgary, Alberta) je skupaj z 29 obrambami, od tega 14 v prvi tretjini, izboljšal na 3-1-1 v sezoni.
  • RIT junior napadalec Will Calverley (Scarborough, Ontario) je dodal tri zadetke in s tem povečal skupno število točk, ki vodijo ekipo, na 13 (6 golov, 7 podaj).
  • Ekipi sta združili 17 enajstmetrovk in 48 PIM.
  • Box Score

RIT se vrača v akcijo prihodnji torek (29. december) za tekmovanje izven lige v Colgateu, ki je predvideno za 16.05. pomerijo.