RIT premaga Air Force s 5-3; osvojil tretje nosilce za atlantski hokejski turnir

Višji branilec RIT Chris McKay (Edmonton, Alberta/Sherwood Park Crusaders) je prekinil neodločen izid 3-3 pri 2:39 do konca prvega reda, ko so Tigers v soboto v tekmi Atlantic Hockey zmagali s 5-3 nad gostujočimi Air Force.

V kombinaciji z zmago AIC-a s 4-1 nad Armyjem v drugi nočni akciji se je RIT (19-13-4, 15-9-4 AHA) uvrstil med tretje nosilce atlantskega hokejskega turnirja in bo gostil najboljše od treh serija proti nasprotniku, ki bo določena od 13. do 15. marca.

RIT moški

Air Force se je uvrstil na tablo v zadnji minuti prve tretjine. Prvi napadalec Willie Reim je pri hitrem naletu z desnega krila pri novincu branilcu Brandonu Kochu zadel med ščitniki Tigra mlajšega vratarja Iana Andriana (Barrie, Ontario/Ottawa Jr. Senators) s 57,5.

RIT je povedel z 2-1 z dvema goloma v zgodnjem drugem delu. Napadalec 2. letnika Will Calverley (Scarborough, Ontario/Chilliwack Chiefs) je v levem krogu za soočenje v levem soočenju vzel podatek od napadalca 2. letnika Kobeja Walkerja (Lloydminster, Alberta/Lloydminster Bobcats) in s 15:30 zabil gol z dna prečke. na uri. Samo 1:32 pozneje je višji branilec Adam Brubacher (Elmira, Ontario/Powell River Kings) poslal dolgo podajanje iz cone Tiger starejšemu napadalcu Ryanu Kruperju (Sherwood Park, Alberta/Sherwood Park Crusaders) po desnem krilu, ki je zaskočil strel zapestja v zgornji levi kot vrat Falcona.