KONEC SEZONE PAL-MAC: dekleta nogometna ekipa Red Raiders prvenstva izgubila na regionalnih tekmovanjih

V soboto zvečer se je končala nogometna sezona za dekleta Pal-Mac. V regionalnem krogu turnirja so se soočili z Lewistonom Porterjem iz Sekcije VI, Red Raiders se niso mogli odbiti od zgodnjega zaostanka, ki ga je povzročil napad Lancerja.

Lewiston Porter je v prvem polčasu hitro skočil in dosegel dva gola v prvih 10 minutah igre. Molly Seither iz Pal-Maca je kmalu zatem uspela spraviti Red Raiders na tablo ob udarcu iz kota in prepoloviti vodstvo Lancerja.

Lewiston Porter je v prvem polčasu uspel doseči še en zadetek, kar je vodilo do rezultata 3-1. Lancersi so dosegli še en zadetek in na 4-1, a je Maya Ikewood takoj odgovorila za Pal-Mac in znižala vodstvo na 4-2. Vendar pa to ne bi bilo dovolj za Red Raiders in Lewiston Porter je uspel zabiti še zadnji gol, ko je ura tekla, končni rezultat pa je bil 5-2 v korist Lancerjev.

Pal-Mac bo sezono končal s skupnim rekordom 18-3-0 in rekordom v Finger Lakes East 7-0-0. To je bila fantastična sezona za Red Raiders, ki so se vrnili po razočaranem koncu sezone 2020, da bi osvojili sekcijsko slavo leta 2021. Zdi se, da bo leto 2022 prav tako obetavno, saj vodilni strelki Maya Ikewood in Emma Robinson vodita nabor povratkov za Pal-Mac .