Javier Baez, Mets preidejo v navijanje z divjo zmago nad Marlinsom

Nekaj ​​ur po tem, ko se je Javier Báez opravičil navijačem Metsa za svoje pripombe o slavju ekipe s palcem navzdol, je dosegel zmagoviti niz s prve baze na singlu Michaela Conforta z dvema izhodoma v devetem in poslal New York v izostanek 6-5. zmaga v torek na Citi Fieldu.

Báez, ki so ga pozdravili z refrenom žvižganja, ko se je prvič pojavil kot udarec ščipa na dnu osmine, je ohranil pri življenju deveto menjavo, ko je zaigral singl RBI infield, ki je dosegel rezultat 5-4, preden je Conforto izvedel, in prizadel žogo na nasprotno polje, kjer je špricala skozi igrišče za zadetek. Levi igralec Jorge Alfaro je nato napačno ravnal z žogo in omogočil zmagoviti niz.

Zmaga je bila zaključek igre, ki se je prvotno začela 11. aprila, preden je bila prekinjena na vrhu prve.