Cornell je premagal Dartmouth s 3-2

Višji napadalec Jeff Malott je zadel na začetku tretje tretjine in je v petek zvečer pred razpršeno razprodano publiko na Lynah Rink-u zadel moške hokejske ekipe Cornell s parom zaostankov enega gola pri zmagi nad Dartmouthom s 3:2. Zmaga je pomaknila niz neporaženosti Big Red na sedem tekem in maščevala edini poraz ekipe do zdaj.

Jeff Malott slavi po zmagovitem golu v Cornellu

Višji branilec Yanni Kaldis je pomagal pri vseh treh golih Cornellu (14-1-3, 9-1-1 ECAC Hockey, 5-1 Ivy League), ki je na vrhu anket USCHO.com in USA Today/USA Hockey Magazine za drugi teden zapored. Tako kot na prvi tekmi sezone proti 20. Dartmouthu (10-6-3, 7-4-1, 5-2), je Cornell popestril vratarja Adriana Clarka. Toda tokrat je Big Red našel način, da se prebije - tudi če je nekaj zapletov omogočilo Dartmouthu, da je dvakrat prevzel vodstvo.