W-FL SREDA: Midlakes dekleta premagala Ženevo; Prattsburgh Junior požge Neapelj za 47

Potem ko so po prvi četrtini zaostajali za točko, so neporaženi Midlakes Lady Screaming Eagles ugnali Ženevo s 13-4 v drugi četrtini, nato pa so v zadnji tretjini z 19 točkami zabeležili zmago in v sredo zvečer osvojili 8. zapored s 64-47. Ženeva. S prvo polovico težkega tedna bodo branilci Natea Richa v FL East v petek zvečer gostili Wayna.

V nočni tekmi za osamljene fante so Naples Big Green izgubili svojo prvo tekmo v sezoni in izgubili pri Prattsburghu z 78-53. Neapelj je požgal mladinec Prattsburgha Mason Putnam, ki je dosegel 47 točk, največ proti Big Greenu, odkar je Robb Delisanti iz Honeoyea leta 1997 dosegel 45 točk.

Celotni rezultati celotne akcije v sredo zvečer in četrtkov razpored spodaj…