VIKTOR ZMAGA V TRILERJU: Odbojkarice so osvojile krono v sekciji s 3-2

Odlična stvar pri igranju po sezoni v katerem koli športu so vznemirljive igre, ki pridejo na pot, igre, ki dokazujejo, da športa nikoli ne morete pisati. V soboto popoldne je imela odbojkarska reprezentanca Victor svoje vznemirljivo poglavje v sekcijski igri, saj so domov odnesli krono razreda AA v oddelku V.

Modri ​​vragi so premagali #3 Penfield s 3-2, a priti do rezultata ni bilo lahko. Penfield je prvi niz odnesel s 25-18, Victor pa se je v drugem in tretjem nizu boril s 25-23 in zmagal s 25-20 v nizih. Ker je bil na vidiku naslov v sekciji, se je Penfield vrnil v četrtem nizu in zmagal s 25-20.

trenutno potuje v Španijo

Peti in odločilni niz se je začel počasi za Victorja, s 6-4 proti Penfieldu pred zamudo v akciji zaradi zunanje težave v objektu Gates Chili High School Gym. Akcija se je nadaljevala 15 minut pozneje in ekipi sta se v petem nizu pomerili naprej in nazaj, pri čemer nobena od ekip ni popustila drugi. Za odločitev o prvaku bi bila potrebna dodatna igra, a to bi bilo kratkotrajno. Victor je vzel zaporedne točke in tekmo končal z zmago s 27-25 in pri tem osvojil naslov razreda AA.

Victor bo zdaj v petek igral v regionalnem krogu državnega tekmovanja. Določiti je treba mesto, nasprotnika in začetni čas.