VICTOR NAPREJ: Dekleta odbojka se je po porazu Frontierja odpravila na državni pol

Dekliška odbojkarska reprezentanca Victor Blue Devils je v petek zvečer poslala Frontier pakiranje in si s tem zagotovila svojo največjo zmago v sezoni doslej in si rezervirala mesto v polfinalnem krogu razreda AA na državnem turnirju. Victor je premagal predstavnika Sekcije VI v nizih s 3:0, vendar ni bilo tako enostavno, kot so lahko nekateri pomiki.

Victor in Frontier sta šla v dodatno igro v prvem nizu, Victor pa je zagotovil zmago s 26-24. Medtem ko v drugem nizu ni bila potrebna dodatna igra, je prišlo do žic, pri čemer so Blue Devils zmagali s 25-23 nizov. Tretji niz se je izkazal za najtežjega, saj je Frontier skočil naprej z 11-8, preden je Victor remiziral z 11-11 in nato vodil z 12-11. Frontier se je vrnil in potegnil na vodstvo z 20-17 pred timeoutom Blue Devil. Victorjev timeout se je izkazal za poglavje, ki je spremenilo zagon v tekmi, saj so Blue Devils obrnili scenarij na Frontierju in povedli s 24-21, ko je Frontier določil zadnji timeout. Timeout je le podaljšal neizogibno, Victor pa je dosegel edino preostalo točko in si zagotovil zmago v tretjem nizu s 25-21.

Modri ​​hudiči se bodo naslednji konec tedna v polfinalu odpravili v Glens Falls. Igra v polfinalu se prične naslednjo soboto zjutraj ob 8.30, otvoritvena slovesnost pa se začne ob 7.45.