Dva nogometaša Hobarta si prislužita tedenske nagrade

Samodejni osnutekFotografija prek: Hobart Athletics

Hobart College je prejel dve od štirih tedenskih nogometnih nagrad Liberty League. Brezplačna varnost Blake Hansen je bil imenovan za igralca tedna posebnih ekip, linebacker Bryan Aguilar pa je bil priznan za obrambnega izvajalca tedna.

Hobart je v soboto na Westminster College zmagal na ECAC Asa S. Bushnell Bowl z 21-3 in sezono končal z rezultatom 9-2. Državniki so omejili Titane na samo en gol v prvi četrtini, kar je njihov najnižji rezultat v sezoni. To je bilo tudi prvič letos, da Westminster ni vrgel vsaj ene podaje za dotik.

v koliko državah so igre na srečo zakonite

Hansen je bil imenovan za MVP igre, saj je zabeležil kar 14 obračunov, od tega osem solo. Prekinil je tudi podajo in blokiral punt, ki si ga je opomogel in vrnil za touchdown. Ko je Hobart v prvi četrtini vodil s 7-0, je Hansen blokiral udarec globoko na ozemlju Westminstra, si ga povrnil pri 11 in se nedotaknil v končno cono za svoj prvi kolegialni TD.

Hansen je v tej sezoni igral na vseh 11 tekmah in zabeležil 45 obračunov, tri razpade podaje in prestrezanje. Nastopil je na 22 tekmah v karieri, zabeležil je 60 obračunov in šest podaj.

Aguilar je imel v soboto devet obračunov. V tretji četrtini je s Titani v rdeči coni izsilil fumble, ki so si ga Državniki opomogli. To je bil eden od štirih preobratov, ki jih je obramba Hobarta prinesla na tekmi.

V 10 tekmah v tej sezoni je Aguilar dosegel 85 preizkušenj, od tega štiri za poraz in pol vreče. Na 26 tekmah v karieri je imel 126 obračunov, 16 obračunov za poraz, štiri vreče, štiri prisilne udarce in dve izterjanju.