Syracuse Mets spustijo uvod v serijo proti Bisons, 7-3

Syracuse Mets je v sredo zvečer na stadionu NBT Bank izgubil uvod v seriji proti Buffalo Bisons s 7-3 v tekmi, ki je vključevala pet domačih tekem. Eden od teh Homersov je v prvi menjavi prišel z udarca tretjega igralca Sirakuze Marka Vientosa, s čimer je dosegel tri domače tekme na njegovih prvih devetih tekmah Triple-A. Ob porazu se Mets pomaknejo na 3-3 v končnem delu Triple-A, medtem ko Bisons izboljšajo na 5-1.

Buffalo (76-47) je na vrhu prve menjave opravil štiri serije. Otto Lopez je zadel en samec, nato pa je Kevin Smith zadel dvojko RBI in tako dosegel prednost Bisonov z 1:0. Gregory Polanco je sledil z enim samcem in zadel Smith in povečal vodstvo na 2-0. Nato je vstopil Tyler White in zadel domačin z dvema vožnjama in popeljal Buffalo v vodstvo s 4-0.

Syracuse (50-72-1) se je uvrstila na tablo na dnu prvega zahvaljujoč solo domači vožnji Vientosa. Njegov tretji domači tek s Triple-A je dosegel 4-1, pri čemer je bil Buffalo še vedno v prednosti.

Bisoni so dodali niz na vrhu tretjine, ko je Smith zadel samostojni domači tek in Buffalu znova povedel štiri teke s 5-1.

Metsi so pri dnu tretjine prepolovili zaostanek. Martin Cervenka je delal leadoff walk. Mark Payton je nato razstrelil Homer z dvema vožnjama po desni liniji in pripeljal Syracuse na dva, 5-3 Bisons.

Buffalo pa je zadel še en domači tek, tokrat na vrhu petega. Lopez je zadel dvojno dvojko. Kevin Smith je nato prizemljil za drugo menjavo, toda Polanco je sledil z dvema vožnjama Homer in Buffalu povedel s 7-3.

Svetla točka za Mets je bil njihov bulpen, ki je zbral štiri neuspešne menjave. Robert Gsellman je na svoji rehabilitacijski nalogi v Major League postavil šestega brez rezultatov. Sledil je Yeizo Campos s sedmim brez zadetkov, Akeem Bostick pa ni dovolil teka na osmem in ne devetem.

Syracuse in Buffalo se v četrtek vračata na stadion NBT Bank na drugo tekmo serije petih iger. Igralec leta v nižji ligi Metsa, desničar Adam Oller, se bo pobral za Sirakuzo proti levičarju Buffala Nicku Allgeyerju. Prvo igrišče je predvideno za 18.35.