Syracuse se bo pomerila z Virginia Tech v uvodnem krogu ACC turnirja v ženskem lacrosseu

Syracuse si je z zmago proti Boston Collegeu v soboto popoldne zagotovila 2. nosilko na turnirju ACC v ženskem lakrosu prihodnji teden. Oranžni se bodo v sredo, 28. aprila, ob 17. uri v prvem krogu pomerili z Virginia Tech. v Chapel Hillu, N.C.

Oranžni so v letošnji sezoni zabeležili 8-2 v ligaški igri. Syracuse je izenačila Boston College na drugem mestu na lestvici rednega dela sezone, vendar si je prislužila 2. nosilko na razliko med goli. Oranžni se na turnir ACC uvrstijo s skupnim rezultatom 12-2. Syracuse je uvrščena na 3. mesto tako v medijskih anketah IWLCA kot Inside Lacrosse in je na 2. mestu v najnovejšem RPI.

Syracuse in 7. nosilka Virginia Tech (5-10, 1-8) sta se srečala 27. marca v Carrier Dome. Hokies so v prvem polčasu vodili s 7:5 s 3:34, a so oranžni dvakrat zadeli za izenačenje ob polčasu. Syracuse je po prekinitvi nadaljevala niz zadetkov s sedmimi zaporednimi zadetki na poti do zmage s 17-10.

Zmagovalec dvoboja Syracuse-Virginia Tech se bo v petek, 30. aprila ob 14.30 pomeril z zmagovalcem med Boston College in Virginia. v drugem polfinalu. Prvenstvena tekma je na sporedu v nedeljo, 2. maja opoldne. Vse igre bodo predvajane na omrežju ACC.

Vse vstopnice za sej in posamezne seje za prvenstvo ACC so na voljo v blagajni UNC in jih je mogoče kupiti na spletni strani UNC na www.goheels.com/tickets ali pokličite blagajno na 1-800-722-4335. Vse vstopnice Session so primerne za vseh sedem tekem turnirja.

Vrata se odprejo eno uro pred začetkom vsake igre ali po zaključku prejšnje igre. Obrazne maske so obvezne in uveljavljena bo socialna distanca.

Vse vstopnice za seje so 20 USD za odrasle in 10 USD za mladino (starost 7-17 let), starejše (starost 55+). Vstopnice za posamezne seje so 10 USD za odrasle in 5 USD za mladino (starost 7-17 let) in starejše (starost 55+). Za otroke do 6. leta je vstop brezplačen.