Syracuse prevladuje nad zvezno državo NC na uvodu turnirja ACC, 89-68 (polno pokritost)

Syracuse je zagotovo izgledala kot turnirska ekipa NCAA, saj je v sredo v drugem krogu turnirja ACC zlahka premagala zvezo North Carolina State Wolfpack za zmago z 89-68.

Syracuse se je udeležila turnirja ACC, saj je vedela, da mora zmagati vsaj eno; in morda več iger, da bi si prislužili NCAA at-large ponudbo.

Mehurček turnirja NCAA je letos tako moten, da je težko vedeti, ali je Syracuse prebila svojo vstopnico za turnir ali je le ohranila svoje upanje na pristanišče.

kako razstrupiti svoj urin

Kakorkoli že, to je bila velika zmaga za Orange, ki je zdaj zaporedoma premagala Severno Karolino, Clemson in NC State za svoj prvi niz treh zmag od pred božičem.

Zmaga je izboljšala rekord Sirakuze na skupno 16-8. Oranžni so v ACC dosegli 9-7.

Država Severna Karolina (13-10, 9-8) je za zaključek sezone zmagala na petih tekmah zapored.

Syracuse napreduje proti 1. nosilki Virginiji v četrtfinalu turnirja ACC v četrtek. Igra se bo začela opoldne.

Buddy Boeheim, ki ni bil v prvi, drugi ali tretji vsekonferenčni ekipi ACC, je igral kot igralec na vseh konferencah in dosegel 27 točk, od tega 20 v prvem polčasu. Boeheim je naredil 10 od svojih 16 poskusov iz igre, vključno s streli 6 proti 12 na trojke.

POVEZAVE ZA POVZETEK IGRE:

POUDARKI IGRE:

TISKOVSKA KONFERENCA JIMA BOEHEIMA PO TEMU:

POL:

PREDOGLED IGRE:

Syracuse začne tekmo po sezoni v sredo, 10. marca, ko se v drugem krogu ACC turnirja pomeri z državo NC State. Namig iz Greensboro Coliseuma je predviden za 12.00.

'Cuse so zaključili redni del sezone, potem ko so prejšnji teden premagali Severno Karolino in Clemsona v Carrier Domeu. Buddy Boeheim je pri zmagi proti Tar Heelsom z rezultatom 72:70 dal oranžnim 26 točk in pokopal šest trojk, Alan Griffin pa je na poti do zmage proti Tigri s 64:54 zbral 22 točk in 10 skokov. .

NC State je pripravil pekoč odsek, da bi zaključil konferenčno igro. Wolfpack je zmagal na vsakem od zadnjih petih tekmovanj, vključno z zmago 24. februarja pri prvaku ACC rednega dela sezone v Virginiji z rezultatom 68-61. S tem se je rekord ekipe izboljšal na skupno 13-9 in 9-8 proti nasprotnikom na konferenci.

ali davčna uprava še vedno obdeluje davke

Oranžni imajo v seriji vseh časov prednost 9-6 proti Wolfpacku. Strani sta se v tej sezoni pomerili dvakrat, v obeh tekmah je prevladala Syracuse. 31. januarja so se oranžni zbrali z devetimi točkami zaostanka ob polčasu in zmagali s 76:73 v Dome. Devet dni pozneje, 9. februarja, je 'Cuse dosegel zmago s 77:68 za 22 točkami za Alanom Griffinom.