ČETRTEK: Whitman konča dinastijo Lyons; Dekleta iz Waterlooja, Pal-Mac, South Seneca so namenjena tekmam za naslov

Tekmovanje v četrtkovem večernem razporedu po delih je bilo v polfinalu dečkov razreda C1, saj se je 5. nosilni Marcus Whitman Wildcats pomeril s 1. nosilcem Lyons Lions. Obe ekipi sta prinesli nabor starejših in zelo uspešen nedavni rezultat po sezoni. Marcus Whitman je poskušal ubraniti lansko prvenstvo, prvo šolsko prvenstvo v 44 letih. Lyons je poskušal osvojiti četrti zaporedni naslov brez primere. Nekaj ​​je bilo treba dati in to se je zgodilo v obliki sijajno izpeljanega načrta igre in pravočasnega streljanja v korist Marcusa Whitmana Wildcats, 64-54. Z zmago so fantje glavnega trenerja Grega O'Connorja napredovali na sobotno prvenstveno tekmo razreda C1 v Avonu proti 2. nosilcu Braves, ki je premagal Canisteo-Greenwood z 62-58.

Lyons je večer začel z vedrima Tutija Smitha in Horacea Bettsa in povedl s 4-0, a sta Ryan Herod in Noah Hildreth odgovorila s paroma trojk in povišala Whitmana s 6-4. Do konca 1. četrtine bi držali 2 točki prednosti, vendar je Lyons začel uveljavljati svojo prednost v velikosti in ob polčasu povedel z 29-24.

youtube ne deluje v kromu

Plima bi se v tretji tretjini občutno preobrnila, ko je Marcus Whitman uničil Lyonsovo obrambo na pol igrišča s kombinacijo rezov iz zadnjih vrat in vročih zunanjih strelov. Wildcats so v obrambi preobremenili žogo svoje cone 2-3 in zadušili velikane Lyona. Whitman bi v predzadnji četrtini premagal Lyons s 23-8 in tako povedel s 47-37. Zmaga je bila skoraj zapečatena že na začetku četrte četrtine, ko je starejši igralec Jordan Lahue zakopal zaporedne trojke z vrha ključa, ko je ura za strel pojenjala.

Lahue bi z 31 točkami vodil vse strelce. Ryan Herod bi dosegel 13 točk, Noah Hildreth jih je imel 10, Aidan Royston pa 9. Pri Lyonsu je drugošolec JC Walker dosegel 19 točk, starejši Justin Tuti Smith pa je svojo zadnjo tekmo v uniformi Lions končal s 14. Senior Horace Betts je končal z 9, starejši Ahmir James je dosegel 6, mladinec Jaylen Battle pa 6 točk.

Šest starejših Marcusa Whitmana in glavni trener Greg O'Connor se pridružijo Jimu Sinicropiju in Kevinu Sharpu v oddaji Littlejohn & Barbi Orthodontics Smiles with Style po njuni zmagi na Radiu LivingMax:

Tudi v četrtek zvečer so bile v akciji štiri dekleta Finger Lakes East, dve od njih sta napredovali v prvenstveni krog, prvakinja Finger Lakes West South Seneca pa bi se uvrstila v tekmo za naslov razreda D1.

Dekliška košarkarska reprezentanca Waterloo Indians je bila prevladujoča skozi celotno sezono 2021 in v četrtek zvečer so še naprej krožile proti tekmi za naslov z zmago 71:15 nad gostom Wellsville. Waterloo bo v soboto ob 17:00 gostil #2 Dansville na prvenstveni tekmi razreda B2 za dekleta, kjer bodo Indijke poskušale osvojiti svoj prvi naslov v sekciji po letu 2013. Danville je napredoval v tekmo za naslov z zmago 51-40 nad 3. nosilcem Penn Yan, ki je končal uspešno sezono z rezultatom 9-5.

Pri zmagi nad Wellsvillom s 56 točkami bi doseglo deset igralcev Waterlooja. Macy Carr je vodil s 14 točkami, Morgan Caraballo je dosegel 13, starejši McKenzie Barber pa 10 za neporaženo ekipo trenerja Mikea Breeja.

Kolegij Finger Lakes East Palmyra-Macedon bi se tudi pridružil Waterlooju v sobotnem prvenstvenem krogu, ko so premagali Livonio in se v soboto uvrstili na tekmo za naslov razreda B1. Pal-Maca je vodila s. Sophie Lyko z 20 točkami in 10 skoki. Senior Grace Seither je dosegla 13 točk in potegnila 15 skokov. Junior Tatum Smyth je dosegel 9 točk.

Najboljši nosilci Red Raiders se vračajo v tekmo za naslov, potem ko so v prejšnji sezoni izgubili proti Danvillu, in bodo v soboto zvečer ob 19.00 gostili #3 Batavio.

zakaj davčna služba pošilja pisma

Batavia je v noči na četrtek premagala Midlakesa z 51:50. Midlakes se je vrnil z 11 v 4. četrtini in prevzel dve točki prednosti pred polaganjem Care Walker z 9,1 sekunde do konca. Nato je Bataviin Mackenzie Riegle podrl trojko, ki je zmagala v igri, ko je potekel čas za zmagovalca igre. Izguba Midlakesa konča kariero starejše Screaming Eagles Care Walker. V času, ko je bil v Midlakesu, je Walkerjeva osvojila dva naslova v sekciji in se s svojo ekipo dvakrat uvrstila na štiri finale NYSPHSAA.

Še ena neporažena ekipa, vroča številka 1 nosilka South Seneca Lady Falcons, bi v četrtek zvečer zmagala s 45-35 nad Fillmorejem v Jack Guinan Gymnasium, vstopnico za prvenstvo razreda D1. Južni Seneca bi skočil v vodstvo 24-8 ob polčasu, vendar bi težave s prekrškom pomagale Fillmoreju, da se vrne v igro, saj sta dva Falconsa prekršila v četrti četrtini, preden so Falconsi uspeli zagotoviti zmago. Prvoletno ekipo glavnega trenerja Charity Couch je vodila 14 točk Allison Kenyon, 13 Emma Fletcher in 7 točk Logan Shaulis. Sokoli bodo poskušali dodati še en sekcijski blok k svoji že tako natrpani zadevi trofej, ko bodo v soboto zvečer ob 19.00 v Ovidu gostili #2 Batavia-Notre Dame.

najhitrejši način za razstrupljanje plevela

V razredu AA bi se prvi nosilci Victor Blue Devils dečki odmaknili od Rush-Henrietta v 3. četrtini in napredovali na sobotno prvenstveno tekmo. Chase Dickens je vodil Blue Devils z 19 točkami, veliki mož Connor Williams pa je na svoj rojstni dan dosegel 16 točk.

Oglejte si posodobljene razrede in celoten razpored za vikend prvenstva v razdelku V spodaj…