Moški hokejisti RIT so premagali Canisius s 3-2 in drugo zaporedno zmago

Napadalec drugega letnika RIT-a Caleb Moretz (Fairbanks, Aljaska) je dosegel gol in asistenco, medtem ko je mlajši napadalec Will Calverley (Scarborough, Ontario) dosegel zadetek in vodil Tigers mimo gostovanja pri Canisiusu v soboto v akciji atlantskega hokeja v centru Polisseni.

izpade fant in panika na turneji diskoteke

KAKO SE JE ZGODILO

Parkiran pred desno vratnico je Calverley ponovno usmeril strel starejšega napadalca Nicka Brucea (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) iz točke mimo mlajšega vratarja Canisiusa Matta Ladda in s tem odprl rezultat 1:14 v tekmovanju.

Ladd je zadel Moretzov strel z desne točke, toda mlajši napadalec Andrew Petrucci (Toronto, Ontario) je odboj zakopal v široko odprto levo vratnico in povišal RIT z 2:0 pri 3:24 v prvi tretjini. .

Tigri so dosegli močan gol z 1:24 na uri in v prvem odmoru povedli s 3:0. RIT je s pakom obkrožil cono Canisius in po desnem boku, kjer je starejši napadalec Jake Hamacher (Corona, Kalifornija) skozi množico pred Laddom prebil žogo do Moretza za enkratno podajo znotraj leve vratnice.

Canisius je dosegel par golov v prvih šestih minutah druge tretjine. Novinec Jami Virtanen je dosegel power play gol s 16:13 na uri, preden je novinec Max Kouznetsov končal nalet pri 14:22.