LAKERS GREJO NAZAJ: Skaneateles fantje v nogometu osvojili državni naslov

Ker v prejšnji sezoni ni bilo državnih turnirjev, je morala nogometna reprezentanca Skaneateles čakati dlje kot večina, da je imela priložnost ubraniti naslov v razredu B na državni ravni. Na poti v nedeljo zjutraj je bil znan nasprotnik na državni ravni v Haverling Rams oddelka V. Ekipi sta se pomerili v državnem polfinalnem krogu 2019 na poti Lakersov do državnega prvenstva.

Kar nekaj časa je trajalo, da se je rezultat začel, toda pri 25′ je Sean Kerwick dosegel prvi gol na tekmi, s čimer je Skaneateles povedel z 1:0. Rezultat je ostal tak do drugega polčasa, ko je Haverling zadel pri 10′. Obramba se je izkazala za vrhunsko in ob preostalem rezultatu 1-1 ob koncu rednega dela se je obetal razburljiv zaključek. Ofenzivni napad Lakerja je bil v teku v podaljšku, ko se je Owen Cheney povezal z Jackom Phillipsom in spravil zveste Skaneatelese v norost in dosegel zmagoviti gol v 13 minutah do podaljška. Zmaga Skaneatelesa z 2-1 je zagotovila drugo zaporedno krono New Yorka razreda B za dečke. Lakersi bodo sezono končali tudi z neporaženim rekordom 21-0 v skupnem seštevku in 9-0 v ligaški igri.