ER/Gananda pade proti Chenango Forksu v državnem polfinalu, 39-18

Fotografija Via: Marquel Slaughter

East Rochester/Gananda Bombers (12-1) so v soboto popoldne v hladnem in zasneženem državnem polfinalu razreda C na srednji šoli Cicero-North Syracuse izgubili proti Chenango Forks Blue Devils (11-1) s končnim rezultatom 38-19. .

Chenangovega Zanderja Arnolda ni bilo mogoče ustaviti, saj je dosegel štiri zadetke in zabeležil prestrezanje, s čimer je Blue Devils popeljal do njihove sedme tekme državnega prvenstva v zadnjih devetih letih.

Trije od štirih Arnoldovih dotikov so se zgodili v prvem polčasu, Chenango Forks pa je sredi druge četrtine povedel z 21-0.

ER/Gananda se je končno uvrstil v tablo tik pred polčasom in Chenango Forks je ob odmoru povedel z 21-6.

Bombersi so drugi polčas začeli z dotikom in zmanjšali vodstvo Blue Devils na 21-12, nato pa so Chenango Forks v tretji četrtini držali brez zadetkov. Vendar je bilo to čim bližje. Chenango Forks je v četrti četrtini premagal ER/Ganando z 18-6 in se umaknil za zmago.

Chenango Forks nadaljuje z igro Schuylerville na tekmi državnega prvenstva razreda C v petek zvečer v Carrier Dome v Sirakuzah.