Cornell je težko izgubil proti Colgateu

Junior Richie Kenney je vrgel za 268 jardov in 87 jardov neuspešno okrevanje za touchdown s strani starejšega Jelani Taylor ob koncu prvega polčasa je spodbudil reli nogometne ekipe Cornell v soboto, a Colgate je izsilil preobrat v padcih na svojem ozemlju v zadnjo minuto, da bi zdržali za zmago z 21-20 nad Big Red na Schoellkopf Fieldu. Cornell je padel na 1-4, medtem ko so Raiders izboljšali na 1-7.

Senior Harold Coles je hitel za 89 jardov na 17 kareih za Cornell, ki je zadel na svoji prvi vožnji na tekmi na 39-jardovskem golu mladinca Garretta Patle. Colgate je odgovoril z dvema zadetkoma konec druge četrtine in prevzel vodstvo s 14-3, nato pa je bil v odličnem položaju, da je tik pred polčasom potisnil vodstvo dalje od črte 3 jardov Cornella. Novinca Jakea Stebbinsa je odpustil branilca Colgatea Granta Brenemana, kar je povzročilo nesporazum in pripeljalo do Taylorjeve dramatične vrnitve. Namesto 17 točk zaostanka ob polčasu je Patla dodatna točka potegnila Cornella na štiri točke ob odmoru.

Harold Coles v prvem polčasu nogometne ekipe Cornell hiti ob stranski tiri

Big Red je v tretji četrtini prevzel vodstvo po Kenneyjevem 5-jardnem touchdownu proti mladincu SK Howardu. Raiders so odgovorili z dotikom na naslednji vožnji in prevzeli vodstvo v četrti. Cornell je dosegel eno točko na Patlinem 28-metrskem golu s 13:49, a se ni mogel približati.