Cornell izboljša na 7-0 z zmago nad Quinnipiacom

Mlajši vratar Matthew Galajda je v tretji tretjini dosegel 13 od svojih 22 obramb, da bi pomagal, da je v drugi tretjini dosegel power-play gol drugega igralca Michaela Regusha, da je postal zmagovalec moške hokejske ekipe Cornell v zmagi nad ECAC Hockeyjem z 2:1. tekmec Quinnipiac v petek zvečer na Lynah Rink. Z zmago se Big Red – drugič v državi v anketah USCHO.com in USA Today/USA Hockey Magazine – izboljša na 7-0 drugič v zadnjih treh letih.

Michael Regush je v drugi tretjini moštva Cornell dosegel zmagoviti, močan gol.

nys fair chevy court 2016

Čeprav prvo obdobje ni prineslo zadetkov, se je končalo z naletom pred Galajdo. Naredil je par obramb v izjemnem razponu treh naletov Quinnipiac odd-man v razponu le 27 sekund.

Cornell (7-0, 5-0 ECAC Hockey) je nato prvi zadel z golom mlajšega napadalca Brendena Lockea v začetku druge tretjine. Quinnipiac (6-5-1, 2-2-1) je nasprotoval s petim golom Nicka Jermaina v sezoni in izenačil na 1, a je Regush le za odtenek več kot dve minuti pozneje postavil Big Red za vedno na vrh. Big Red power play, ki vodi državo s 40-odstotno stopnjo konverzije, je dal vsaj en gol na vsaki od prvih sedmih tekem ekipe, prvič po sezoni 2005-06.