Boeheimova vojska izpadla v TBT: slabo streljanje, pomanjkanje zadetkov je moštvo Syracuse

Boeheimova vojska je v četrtfinalu tekmovanja v soboto v Columbusu izgubila s 65-48.

Eric Devendorf je vodil Boeheimovo vojsko s 14 točkami. Andrew White III je dosegel 11 točk in šest skokov, John Gillon pa 10 točk in štiri podaje. Donte Greene je bil na vrhu ekipe z devetimi skoki.

Tekma je v prvih dveh obdobjih potekala kot obrambni boj. Boeheim's Army in Sideline Cancer sta bila na odmoru izenačena, 24-24. Sideline Cancer je prevzel vodstvo v tretji tretjini in v četrtini premagal Boeheimovo vojsko s 24-10. Boeheimova vojska si ni nikoli opomogla od primanjkljaja.

TBT 2020 je bil šestič, ko je Boeheimova vojska tekmovala v sedemletni zgodovini turnirja. Letošnji nastop sta vodila generalni direktor Boeheimove vojske Kevin Belbey in trener Ryan Blackwell, oba alumna iz Sirakuze.