Računi se izboljšajo na 3-0 s povratno zmago nad Ramsom (polno pokritost)

Potem ko je v drugem polčasu popustil v vodstvu z 28-3, je Josh Allen popeljal Billse do zmagovalne igre v četrti četrtini, pri čemer se je povezal s tesnim Tylerjem Kroftom za svoj drugi dotik na tekmi s preostalimi :15 in Buffalu prinesel 35- 32 zmaga. Bills so z zmago izboljšali na 3:0.

POVEZAVE ZA POVZETEK IGRE:

POUDARKI IGRE:

TISKOVSKA KONFERENCA SEANA MCDERMOTTA PO IGRE:

SOCIALNO:

PREDOGLED IGRE:

Bills in Rams vstopijo v nedeljsko tekmo neporaženi. Samo ena bo ostala brez poraza po 3. tednu. Samo še ena tekma bo v tretjem tednu nastopila z dvema neporaženima moštvi – to je Monday Night Football z Ravens in Chiefs.

Enajst ekip mora še izgubiti dva tedna sezone 2020. V družbi Bills in Rams so Ravens, Chiefs, Cardinals, Seahawks, Packers, Bears, Raiders, Titans in Steelers. NFC West ima še največ neporaženih ekip s tremi.

V nedeljski tekmi bosta nastopili tudi dve ekipi s petimi najboljšimi prekrški. Bills so na tretjem mestu v ligi s povprečno 464 jardi na tekmo, medtem ko so Rams peti s povprečno 435,5 jardov na tekmo.