Bills je premagal Jets v uvodu sezone, 27-17 (polno pokritost)

Videti je bilo, da bo po prvi četrtini prišlo do izbruha, saj so Buffalo Bills hitro povedli s 14-0.

Toda nekaj napak, ki jih je izvedel quarterback Bills Josh Allen, je Jetsom omogočilo, da so ostali večino tekme, preden jih je Buffalo v drugem polčasu umaknil. Bills so zmagali s 27-17, a tekma nikoli ni bila zares blizu.

Allen je bil večji del popoldneva odličen. Končal je s svojo prvo v karieri igro s podajami na 300 jardov in imel tri skupne zadetke proti obrambi Jets, ki ni imela nobenega odgovora. Obramba Billsa je opustila eno veliko igro na dan, vendar je v veliki meri zaprla Sama Darnolda in napad Jets. Bills so imeli skupno 404 ofenzivnih jardov v primerjavi s samo 254 pri Jetsih.

POVEZAVE ZA POVZETEK IGRE:

POUDARKI IGRE:

je spletni poker zakonit v ny

SOCIALNO:

PREDOGLED IGRE:

Bills so sezono 2020 začeli z domačo tekmo proti New York Jets. To je 14., ko se bosta med seboj pomerila na domačem začetku, kar je največ v ligi NFL od leta 1960. Buffalo je zmagal v uvodu sezone proti Jetsom leta 2019, ali jim lahko to ponovi še letos?