NAZAJ V DRŽAVE: Midlakes je na vrhu Dansvillea in se vrača v Far West Regional v Buffalu

Midlakes je zgodaj v četrti četrtini torkove večerne tekme državnega tekmovanja v oddelku V razreda B proti neporaženemu Dansvillu na srednji šoli Avon ustvaril 20 točk prednosti in preprečil pozni napad Mustanga, ki je zmanjšal vodstvo na 9 in zmagal z 68-56. odločitev o pošiljanju Lady Screaming Eagles nazaj v državo Buffalo in Elitno osem NYSPHSAA.

ali morate vrniti čeke za stimulacijo

Alaina Forbes je vodila Midlakesa s 34 točkami, 4 podajami in 6 skoki. Cara Walker je dodala 13 točk in 3 podaje. Macy Kisner je dosegla 8 točk in znižala 7 skokov, potem ko je večino prvega polčasa odpadla po dveh zgodnjih napakah. Sydney Passalacqua je zgrabila 10 skokov, Hannah Galloway pa 6 točk za Lady Eagles. Po poškodbi Megan Colacino in težavah s prekrškom Kisnerja je osmošolka Callie Walker videla pomembne minute in igrala dobro. Dansville je vodila Grace Rittenhouse, ki je v porazu dosegla 18 točk.

Izguba je končala sezono prvaka Sekcije V razreda B2 Dansville z rezultatom 22-1. Prvak razreda B1 Midlakes se je izboljšal na 21-3 in bo naslednjo soboto igral proti zmagovalcu East Aurora/Southwestern iz Sekcije VI za uvrstitev v Final Four NYSPHSAA, kjer so Screaming Eagles končali sezono v prejšnji sezoni proti Susquehanna Valleyju. Sobotna tekma je predvidena za namig ob 17:00 v Buffalo State in bo v živo predvajana na radiu LivingMax.