Aaron Judge, Joey Gallo vodita Yankees k zmagi nad White Soxom

Za Aarona Judgea je minil že nekaj tednov in vroč niz Yankeejevega polka ne kaže znakov upočasnitve.

Judge se je pridružil dvema velikima udarcama v okviru igre s štirimi RBI, pri čemer je zadel Homerja v osmi inningu in v 10. zadel zadetek z nizom točk, s čimer je Yankeesom pomagal pri zmagi s 7-5 nad White Soxom. v divjem sobotnem večernem festivalu na Guaranteed Rate Field.

Strel Craiga Kimbrela v osmi menjavi je bil 26. Judgeov domači udarec in tretji v nizu, saj je Judge dvakrat šel globoko v četrtkovi igri Field of Dreams v Dyersvillu v Iowi. Joey Gallo je sledil Judgeovemu singlu v 10. inningu, tako da je sprožil dvoboj proti Liamu Hendriksu, saj je šel globoko v prvi menjavi, da bi podprl začetnika Jamesona Taillona.

Yankeesi so bili v deveti zadetek oddaljeni od zmage, saj je Chad Green sprožil nekaj hitrih žog, ki jih je José Abreu prekrižal. Desničar je poskusil z curveball za osmo igrišče at-bat, ki ga je Abreu odložil preko levega sredinskega zidu igrišča za izenačen strel.

To je bilo 18. vodstvo Yankeesov v osmi menjavi ali pozneje, največ v Majorsu v tej sezoni. Taillon je obdržal močne White Soxe do treh tekov in sedmih zadetkov v petih inningih in po njegovem izstopu so Yanksovi bulpen ugasnili par relijev v Chicagu.

Jonathan Loaisiga je bil povabljen kot stoper za veliko mesto v šestem, ki se je izognil zastoju, ki je bil napolnjen z bazami, z enim izhodom, tako da je spodbudil izbiro igralca zlomljenega netopirja in globoko letenje, ki ga je sredinski igralec Brett Gardner pognal. Potem ko je Loaisiga dovolila par posamezno na sedmem mestu, je Wandy Peralta brez škode izstopil z mesta dva na, dva.