115 avtomobilov je v petek zvečer napolnilo bokse na Outlaw Speedwayu

Parmenter Automotive je predstavil Family Autograph Night na Outlaw Speedwayu v jasnem, a močnem večeru. 115 dirkalnikov je napolnilo območje boksa, številni vozniki pa so med odmori svoje avtomobile pripeljali na sprednji del za avtogram, ki so ga navzoči navijači dobro sprejeli.

Kyle Coffey je skočil v vodstvo v 30-krogovnem Friendly Dodge Outlaw Modified funkciji, ko sta Steve Paine in Matt Sheppard prebila skupino iz svojih začetnih mest v sredini. Paine je v osmem krogu pripeljal mimo Coffeyja, Sheppard pa je en krog pozneje osvojil drugo mesto, ko se je Alan Johnson premaknil med prvih pet. Johnson je v 15. krogu prehitel Coffeyja na tretjem mestu, ko je Sheppard začel navijati na vodilnega Paina. Rumeni je v 16. krogu poletel za vrtenje Leeja Billsa, kar je zaostrilo polje.

Sheppard je izkoristil zunanjost, da je prevzel vodstvo ob ponovnem zagonu in se umaknil Painu za svojo šesto zmago v letu. Painu in Johnsonu sta čez vrsto sledila Kyle Coffey in Tyler Siri.

Prijateljske dirke Dodge Outlaw Modified so zmagali Alan Johnson, Matt Sheppard in Eldon Payne.

Potem ko je v 1. krogu premagal starterja prve vrste Erica Williamsa, je na glavnem dogodku Crate Sportsman v 20 krogih Josh Keesey osvojil prvo mesto pred Brianom Fishom, Rob Bussey pa je zasedel tretje mesto. Bussey je zgrabil drugega in lovil Keeseyja, medtem ko se je Fish boril s Toddom Hewardom za tretje. Ko se je Karl Comfort v 10. krogu pomaknil med prvih pet, se je Bussey s težavami premaknil na igrišče, Fisha in Heywarda pa je premaknil na drugo in tretje mesto. Fish je izkoristil zunanjost, da je prevzel vodstvo v 14. krogu s Heywardom v vleki. Ta dvojec se je umaknil z igrišča in Fish je imel na cilju polovico za svojo prvo zmago Crate Sportsman v sezoni z Heywardom na drugem mestu. Keesey, Doug Smith in Karl Comfort so zaokrožili prvih pet.

V krogih Crate Sportsman so zmagali Josh Keesey, Brian Fish in Rob Bussey.

V 20-krožnem dogodku Crate Late Model je Chris Fleming skočil v zgodnje vodstvo pred Rich Michaelom Jr. Brian Knowles se je v 7. krogu premaknil na drugo mesto. Fleming je imel mehanske težave en krog pozneje in je izpadel, s čimer je vodil Knowlesu. Knowles je dosegel udobno vodstvo in zmagal nad Michaelom Jr, Bradom Smithom in Flemingom.

V toplotni dirki Crate Late Model je zmagal Rich Michael Jr.

Funkcija Street Stock za 20 krogov se je začela z Jamesom Kreidlerjem III, ki je prevzel zgodnje vodstvo. Glenn Whritenour se je s prvo previdnostjo v 4. krogu premaknil na drugo mesto in prevzel vodstvo ob ponovnem zagonu, ko je Dan Mazzarese premagal Kreidlerja na drugo mesto. Ko je Whritenour vodil, se je Mazzarese boril z Jaredom Hillom in Bobom Buonom, medtem ko je Chuck Winslow, ki je začel v zadnjem delu po težavah v svoji vročini, razbil prvih pet. Mazzarese je v 12. krogu s počeno pnevmatiko izpadel, Buono pa je izpadel zaradi previdnosti, Jareda Hilla in CJ Guererrija pa je premaknil med najboljše 3. Guererri je ob ponovnem zagonu zasedel drugo mesto, a Whritenourja ni bilo mogoče ujeti in je v konkurenčni diviziji osvojil še eno zmago. . Guererri, Hill, Winslow in Quinn Sutherland so zaokrožili prvih pet.

Street Stock sta zmagala Carl Cleveland in CJ Guererri.

Funkcija 4 cilindra se je začela z incidentom na sprednjem delu, ki je Adama Delgrosso močno poslal v sprednjo raztegljivo steno in ograjo. Po daljši zamudi zaradi čiščenja se je dirka nadaljevala z Joeyjem Clarkom, ki je vodil uvodne kroge, medtem ko sta se soočala s trdimi izzivi Erice Bell in Raya Hyerja. Bell je prevzel vodstvo v 9. krogu, Hyer pa je zdrsnil na drugo mesto. Rumena je poletela v 13. krogu, ko je pihal motor Scotta Lehmana, ki je skozi prvi in ​​drugi zavoj odložil tekočino na dirkalno površino. Hyer je takrat prevzel vodstvo in se umaknil za še eno zmago, ko se je Bell boril z Mikeom Stoneom in Chadom Ayersom. Na črti se je Stone premaknil na drugo mesto, sledili so mu Bell, Ayers in Clark.

V krogih 4 cilindrov so zmagali Adam Delgrosso, Ray Hyer in in Chad Ayers.

Dave Decker je vodil prvo polovico filma Farmers Insurance/Marion Decker Agency Hobby Stock, toda Marc Minutolo je na polovici prevzel vodstvo in pripeljal do nove zmage nad Buckom Millsom, Deckerjem in Allison Pierce.

V funkciji Winners Circle Deli Bandit se je Braden Buchanan boril z Austinom LaBarjem, dokler Buchanan v 5. krogu ni zdrsnil visoko in opozoril. Buchanan se je ob ponovnem zagonu zapletel s Stevenom Perkinsom III in oba sta močno zašla v steno drugega zavoja. Oba voznika sta bila v redu. Cole Youse je prevzel vodstvo ob ponovnem zagonu in znova zmagal nad Austinom LaBarjem, Perkinsom III, Buchananom in Mattom Irwinom.

The Classics on Dirt Vintage Modifieds je obiskal Outlaw tudi v petek zvečer, pri čemer je lokalni tekmovalec Mark Schenk premagal Roba Castija in Franka Blancharda in zmagal v 12 krogih.

Zaradi zamude našega in količine časa, potrebnega za obravnavo nesreče 4-valjnika, je bil program takrat imenovan dokončan. Funkcija IMCA Modified bo pripravljena 14. julija.

IMCA Modified kroge sta zmagala Billy Ward in Rich Michael.

Dirke se nadaljujejo na Outlaw Speedway v petek zvečer, 14. julija, ko bodo dirke za gledalce 1 na 1 posebna dodatna atrakcija, skupaj s funkcijo ličenja za IMCA Modifieds. Dirka se prične ob 19.00. Za več informacij obiščite www.outlawspeedwayllc.com.