Aaron Judge iz Yankeesa je dosegel prvo AL vožnjo v zmagi na All-Star tekmi

Aaron Judge je dejal, da čuti odgovornost, da uprizori predstavo za oboževalce, ki so ga izglasovali na torkovi tekmi zvezd na Coors Fieldu. Napad Yankeesov je sprožil napad ameriške lige, ko je dosegel prvo tekmo noči, zdaj pa namerava storiti enako, kot se njegova ekipa ponovno sestavi za drugi polčas.

Judge, čistilni udarec AL-a, je opravil štiri korake, da je odprl drugo menjavo proti Corbinu Burnesu Brewersov, nato pa si je priigral tretjo osnovo na dvojnici Rafaela Deversa iz Red Soxa, nato pa je zadel v enojnem polju Blue Jays. Marcus Semien.

Zame nikoli ne veš, koliko priložnosti boš dobil tako, je dejal Judge, ki je končal z 0-za-2 v zmagi Junior Circuita s 5-2. Blagoslov je biti tukaj, blagoslov je predstavljati Yankees na tekmi vseh zvezd in biti ob mojih soigralcih, še posebej, če me navijači volijo.

Sodnik je v tretji menjavi prispeval lepo obrambno igro, pri čemer je Bryanu Reynoldsu iz Pirates odvzel dodaten zadetek. Vrača Gerrit Cole in Aroldis Chapman, prav tako izbrana kot Yankees All-Stars, se nista pojavila v igri.

To je bil Judgeov tretji nastop na All-Star v karieri, saj je bil izbran tudi v letih 2017 in 2018. Ko je praznovanje končano, je Judge pripravljen ponovno obrniti pozornost na Bombers, ki bodo v četrtek nadaljevali igro proti rdečim, ki vodijo na vzhodu ameriške lige. Sox na stadionu Yankee.

Ne vem, ali se bom še kdaj vrnil na tekmo vseh zvezd; nikoli ne veš, kaj prinaša prihodnost, je rekel Judge. Vedno je posebna čast priti sem, preživeti ga s svojo družino in si privoščiti nekaj časa za sprostitev in počitek ter se pripraviti na drugi polčas.

Cole je nameraval podati inning, vendar se je to spremenilo po njegovem električnem izključitvi Astrosa s 129 igrišči v Minute Maid Parku tri dni pred tem. To je bil Coleov četrti izbor All-Star v karieri in prvi kot član Yankeesov.

Zelo sem ponosen, da zastopam organizacijo, ki mi je všeč, je dejal Cole. To je vrhunec vsega trdega dela, ki smo ga imeli. Prav tako mi je koristilo delo mojih soigralcev tukaj. Vse to je tukaj na ogled in ne morem biti bolj vesel.

Čeprav med tekmo ni videl gomile, je Chapman podal izjavo s svojo kapo in napisal SOS Cuba in Patria Y Vida (Domovina in življenje) poleg prepletenega logotipa »NY«. Sporočilo se nanaša na nemire kubanskih državljanov zaradi pomanjkanja hrane in električne energije ter povečanja števila smrtnih primerov zaradi COVID-19.