Objavljen razpored rednega dela sezone Yankees 2020

New York Yankeesi so objavili razpored s 60 tekmami za redno sezono 2020.

Yankees naj bi odigrali prvo tekmo v sezoni Major League Baseball ob 19:08. dvoboj proti branilcu prvaka svetovne serije Washington Nationals v Nationals Parku v četrtek, 23. julija. Tekma bo prva na otvoritvenem potovanju s petimi igrami, ki vključuje njihovo serijo treh iger v Washingtonu in niz iz dveh iger v Phillies' Citizens Bank Park v Philadelphiji.

Yankeesi bodo v sredo, 29. julija, odigrali svojo uvodno tekmo proti Philliesom, prvo igrišče pa bo na sporedu ob 19.05. Poleg njune serije z dvema tekmama proti Philadelphii bo prva domačina ekipe vključevala tudi niz s tremi tekmami proti Boston Red Soxu.

Poudarki iz razporeda Yankees s 60 tekmami vključujejo:

• Skupno pet domačij: 29. julij – 2. avgust, 11.–20. avgust, 28. avgust – 2. september, 10.–17. september in 25.–27. september.
  • Šest tekem proti New York Metsu (tri tekme na Citi Field v Queensu od 21. do 23. avgusta in tri tekme na stadionu Yankee od 28. do 30. avgusta).
  • Sedem domačih tekem proti Boston Red Soxu (tri tekme od 31. julija do 2. avgusta in štiri tekme od 14. do 17. avgusta) in tri tekme v gosteh v Fenway Parku (18. in 20. september).

Na splošno razpored Yankees s 60 tekmami za leto 2020 vključuje skupno 40 tekem proti nasprotnikom AL East (10 proti vsakemu klubu v diviziji) in 20 tekem proti nasprotnikom NL East.