WAYNE DROPS HEARTBREAKER: Dekliška odbojka je premagala Marcellusa

Wayne Eagles so izgubili srce parajočo tekmo proti Marcellus iz oddelka III v odbojki za dekleta in se uvrstili v državni polfinalni krog v razredu B. Sobotna popoldanska tekma je bila vse, kar bi si lahko želeli za odličen dogodek, a brez izida, na katerega so si Eagles pričakovali . Marcellus je zmagal s 3-2.

Wayne je vzel prva dva niza tekme, hitro skočil v vodstvo z 2-0 in oba niza dobil s 25-23. Prvi niz je vključeval, da so se Eagles vrnili s 16-7 v nekem trenutku na začetku niza. Marcellus je bil močan v drugem nizu, a je Wayne držal korak naprej in zapečatil zmago. Marcellus pa se je vrnil in osvojil tri nize s 25-22, ter vzel dober zagon za štiri nize in dosegel še eno zmago s 25-22. Peti niz se je znižal, izenačeno na 21-21 pred odloženim timeoutom, vendar se je Marcellus umaknil in zapečatil zmago v tekmi z zmago v nizu s 25-23.

Wayne Eagles bodo sezono končali z rekordom sezone 16-1, 12-0 v Finger Lakes East pa igrajo poleg tega, da so prvaki razreda B, sekcija V.