WAYNE ACES FINAL: Odbojka za dekleta domov prinaša naslov v razredu B

Dekliška odbojkarska reprezentanca Wayne Eagles si je v soboto zagotovila krono razreda B v oddelku V proti nadležnemu šestemu nosilcu Honeoye Falls-Lima. HFL se je v zadnji krog uvrstil na premoč z razburjene posebne strani nosilca. Skozi prvi niz tekme se je zdelo, kot da se bo ta zgodba nadaljevala, saj je Wayne napačno uporabil vodstvo v zgodnjem nizu in je izgubil začetni niz s 26-24.

nys upokojitvena spodbuda 2017 govorice

V drugem nizu je Waynu uspelo obrniti scenarij na HFL, potem ko so skočili na vodstvo v zgodnjem nizu. Tokrat so se orli vrnili iz zgodnjega zaostanka in dosegli zmago niza s 25:22. V tretjem nizu je Wayne lahko ohranil zagon, in čeprav je bil rezultat v nizu nekajkrat izenačen, Eaglesi niso nikoli zaostajali in so zmagali s 25-21.

V zadnjem nizu tekme so Eaglesi skočili v zgodnji niz vodstva s 7-1, vendar HFL ni odšel tiho in se vrnil in niz izenačil pri 18-18. Wayne in HFL sta po tem postala neločljiva za več zletov, niz pa je bil izenačen pri 23-23. Wayne je lahko zavrnil servis HFL, priigral eno točko prednosti in imel servis za tekmo. To bi bilo vse, kar so potrebovali, saj so Eaglesi iztržili zmago s 25-23 in zmago na tekmi s 3-1.

Zmaga Eagles s 3:1 v finalu razreda B bo zdaj preselila sekcijske prvake v regionalno igro prihodnji vikend. Tekma proti nasprotniku, ki bo določena iz Sekcije VI, bo na sporedu LeRoy High School naslednjo soboto ob 12.30.