Syracuse pripade Dukeu at the Dome, 97-88 (polno pokrivanje)

Tako kot se čoln bori proti plimi ali snežak proti soncu, se je Syracuse Orange v soboto borila proti neizogibnemu.

Syracuse je vodila v prvih 19 minutah, ko pa je vodstvo izgubilo, so oranžni počasi zapustili tempo, ko so v soboto zvečer izgubili z 97-88 proti 9.uvrščenim Duke Blue Devilsom v Carrier Domeu.

Enostaven načrt napajanja z lastnimi rokami pdf

Duke je s svojo velikostjo na notranji strani in intenzivnostjo obrambe na obodu premagal Sirakuzo.

POVEZAVE ZA POVZETEK IGRE:

POUDARKI IGRE:

TISKOVSKA KONFERENCA JIMA BOEHEIMA PO IGRI:

rg&e meter kaže svetovni-s-top-10-bogatejših-igralcev pokra

SOCIALNO:

PREDOGLED:

Syracuse in No. 9/8 Duke bosta v soboto, 1. februarja, dodala še eno poglavje svojemu rivalstvu Tipoff v Carrier Dome je predviden za 20. uro. Oranžni (13-8, 6-4) so ​​zmagali na petih od zadnjih šestih tekem pred sobotnim obračunom.

Oranžni so v torek zvečer pri Clemsonu prekinili niz petih zmag, pri čemer so izgubili z rezultatom 71:70. Ekipo sta vodila mladinec rdečih majic Elijah Hughes in drugošolec Buddy Boeheim z po 22 točkami. Syracuse je v mesecu januarju dosegla rezultat 5-3, kar je vključevalo zmage pri Virginiji, Virginia Tech in Notre Dame. Oranžni so izenačeni na četrtem mestu v ACC s konferenčnim rezultatom 6-4.

Št. 9/8 Duke je v torek zmagal proti Pittsburghu s 79-67. Modri ​​hudiči so 17-3, vključno s 7-2 v ACC. Duke je drugi na lestvici ACC in ima 3-1 na gostovanju v konferenčni igri v tej sezoni.

Duke vodi v seriji vseh časov s Syracuse z 9-6, vključno z zmago s 84-72 na lanskem turnirju ACC. Pri porazu je Buddy Boeheim dosegel 15 točk in je bil 3 proti 5 s črte 3 točk. V redni sezoni 2019 sta ekipi razdelili serijo in vsaka zmagala na domačem igrišču druge. Syracuse je zmagala s 95-91 po podaljšku na stadionu Cameron Indoor, nato pa je Duke zmagal v Carrier Domeu s 75-65.