Syracuse prepade Clemsonu, s čimer se konča niz 5 zmag (celotno pokritost)

Moški košarkarski ekipi Syracuse Orange je v torek zvečer prekinil niz petih zmag in na gostovanju pri Clemson Tigers izgubil s končnim rezultatom 71:70. Syracuse je imela priložnost za zmago z 0,9 sekunde do konca, vendar je Clemson, ki je dobro ubranil niz, prisilil Elijah Hughes v 35-metrski udarec, ki ni dosegel cilja.

POVEZAVE ZA POVZETEK IGRE:

POUDARKI IGRE:

TISKOVSKA KONFERENCA JIMA BOEHEIMA PO IGRI:

ny državnih cestnih počivališč

SOCIALNO:

PREDOGLED:

Syracuse zaključi mesec januar s cestnim tekmovanjem v Clemsonu v torek ob 19. uri. Oranžni so zmagali pet zapored in izboljšali svoj rekord na 13-7, 6-3 v ACC igri. Tigri se v torkovo tekmovanje podajo z rezultatom 10-9, vključno z oceno 4-5 v ACC.

Syracuse ima prvi niz petih zmag po sezoni 2016-17, potem ko je v soboto v Dome premagala Pittsburgh z 69-61. Med strelci je bil drugošolec Buddy Boeheim z 21 točkami. Zdaj na zadnjih 12 tekmah dosega povprečje 18,5 točke.

ali so znamke 2018 za vedno dobre v letu 2019?

Junior Marek Dolezaj še naprej prispeva na obeh koncih igrišča. Proti Panthersom je dosegel 17 točk in zgrabil sedem skokov. Doležaj je na devetih od zadnjih 14 tekem zadel dvomestno in v povprečju dosegel 11,0 ppg. v tem raztežaju. Poleg tega je na zadnjih 11 tekmah zabeležil pet ali več skokov.

Clemson je razdelil svoje zadnje štiri tekme in v soboto pri Louisvilleu prihaja do poraza z 80:62. Tigri imajo pri Littlejohn Coliseumu 8-4, vključno z zmago proti takrat 3. Dukeu 14. januarja.