Syracuse pade na 1-7 s 16-13 porazom od Boston Collegea (polno pokritost)

Za pretepano ekipo, kot je ta iz Sirakuze, ni veliko poti do zmage.

Potrebuje takšno obrambno predstavo, kot jo je izkazalo v soboto proti Boston Collegeu, pri čemer se v veliki meri izogne ​​zgrešenim nalogam, ki so v preteklih tednih privedle do eksplozivnih rezultatov.

Potrebuje malo bogastva, kot je BC-jev žrebček Notre Dame-transfer quarterback, ki ne uspe pri metih s kratkih in globokih razdalj.

Zmagati mora v bitki za posebne ekipe, zabiti gole iz igre in odčepiti dolg povratek, medtem ko BC zgreši par udarcev.

Tudi vse to očitno ni dovolj, da bi se prebili in dali vsem spet zadovoljstvo zmagovalnega občutka.

Syracuse je padla na 1-7 na letni ravni s porazom proti Bostonski kolidžu s 16-13 v tekmi, ki se je držala SU-ja globoko v četrti četrtini, a nikoli ni vodila.

POVEZAVE ZA POVZETEK IGRE:

POUDARKI IGRE:

TISKOVSKA KONFERENCA DINO BABERS PO IGRE:

youtube virusni videoposnetki tedna

SOCIALNO:

PREDOGLED IGRE:

Par severovzhodnih tekmecev se bo pomeril v Loud House v soboto, ko bo Boston College obiskal Syracuse. To bo 54. srečanje med obema programoma, peti najpogostejši nasprotnik za 'Cuse in drugi med nasprotniki ACC, zaostaja le za Pittom.

Oranžni želijo prekiniti niz štirih porazov in preiti na 2-3 doma v tej sezoni, v kateri so bili 0,500 ali več v vsaki od zadnjih treh sezon.

kako visok je taughannock falls

Sobotna tekma bo ob 14. uri predvajana na televizijskem programu Regional Sports Networks (YES Network lokalno).