Mala liga Seneca Falls – Poročilo o tednu #1

Spodaj so rezultati in poudarki z otvoritvenega dne akcije Little League Seneca Falls 2017, kot so poročali menedžerji Major in Minor Divisions Baseball in Softball. Igre so sledile tradicionalni otvoritveni paradi skozi slapove Seneca.

Poudarki zmagovalne ekipe:
Will Korzeniewski in DJ Bruni sta v petek zvečer proti FLCF združila brez udarca. Will Korzeniewski in Gil Pagan sta imela vsak po 2 zadetka, DJ Bruni je dodal homerun, Jaden Follett pa dvojko za It's a Wonderful Run.

Drugi poudarki ekipe:
Blake Petrocci in Vincent Lux sta dosegla dve vožnji za FL Christian Fellowship.

13 BonaDent

Cullen Herron je zadel 4 udarce in Tommy Rook je trikrat zadel za Bonadent. Schyler Bird in Joe McDonald sta se združila za odlično igro za krožnikom.

Griffin Hilimire je dosegel 2-3 z enojno in dvojno, Alessio Cambreri pa z 2-2 z 2 posamezno za Little Italy

4 Zabojnik Waterloo

McDonald's je po vroči tekmi uspel zmagati proti Waterloo Containerju. Obe ekipi sta se dobro pripravili na prvo tekmo v sezoni. Alan Plummer je dosegel zmagoviti niz na divjem igrišču. V igri ni bilo veliko zadetkov. Plummer je dal tudi tri močne menjave. Soočil se je z enim nad minimumom in zadel devet. Za McDonald's je Robert Meeks z dvojno in nizom dosegel 1-3. Braeden Cimineri je dosegel 1-2 in dosegel niz.

dnevni sel canandaigua ny obits

Marcus Martin je dal tri močne menjave. Edina vožnja, ki jo je predal, je bila na dnu šeste. Ni se odrekel zadetku. Marcus je s hojo in dvema tekoma dosegel tudi rezultat 1-2. Riley King je dodal še en hit in sprehod. Dosegel je tudi dve vožnji.

Datum tekme: 05.03.2017
Čas tekme: 18:00

ocena:
3 BonaDent
Vs.
6 McDonalds

McDonald'sovi netopirji so zaživeli in dosegli devet zadetkov in dosegli šest voženj. Alan Plummer je dosegel 3-3 in dosegel dve vožnji. Brody Tanner je dosegel 2-3 in dosegel dve vožnji. Tudi Braeden Cimineri je dosegel 2-3. Chris Claeys in Robert Meeks sta dodala tudi uspešnice. Meeks je dal tudi četrto menjavo, dal tri vožnje in dobil dva udarca. Dovolil je le en zadetek. Igra je bila zaradi časa skrajšana na štiri menjave.

Bonadent je vodil Cullen Herron, ki je šel z 1-2 in dosegel niz. Adrian Picchi je dosegel tudi rezultat 1-2 z doseženim nizom. Ben Sharp je zadel na divjem igrišču. Tommy Rook je dal četrto menjavo in dal tri vožnje. Ni se odrekel nobenega zadetka in zadel tri.