Moški hokej RIT pade pri Mercyhurstu s 6-2

Napadalca drugega leta RIT-a Elijah Gonsalves (Scarborough, Ontario) in Caleb Moretz (Fairbanks, Aljaska) sta dosegla vsak gol v prvem delu, vendar se je gostitelj Mercyhurst vrnil za zmago s 6-2 v soboto.

KAKO SE JE ZGODILO

RIT je prišel na tablo z 8:31 na uri. Starejši napadalec Jake Hamacher (Corona, Kalifornija) je v levem krogu soočenja nahranil Gonsalvesa za gol, ki je odprl rezultat.

Mercyhurst je izenačil tekmo, potem ko je starejši vratar Tiger Logan Drackett (Calgary, Alberta) izza mreže RIT poskočil s kozarca v režo Tigerja, ki je lahko zaključil mlajši center Geoff Kitt s 6:43 na uri.

RIT je ponovno prevzel vodstvo s 3:11 v obdobju, ko je Mercyhurst žvižgal za petminutno maskiranje obraza. Moretz je zaključil odboj v reži ob udarcu Hamacherja in spremenil poskus power-playa.

Mercyhurst je s parom golov v drugi tretjini ponovno prevzel vodstvo. Napadalec drugega letnika Jonathan Bendorf je nagnil plošček mimo Dracketta nekaj sekund po tem, ko se je močna igra RIT končala pri 7:30 na uri, preden je novinec Noah Kane z 19 sekundami do konca zadel za vodstvo s 3-2.

Mercyhurst je v tretji tretjini dodal tri zadetke in tako spravil igro izven dosega.