Napadalec RIT-a Will Calverley je decembra proglašen za najboljšega igralca hokeja v Atlantiku

Mladinski napadalec Rochester Institute of Technology Will Calverley (Scarborough, Ontario) je bil izglasovan za decembra meseca Atlantic Hokejist, je objavljeno v petek.

• Calverley je v teden vstopil na drugem mestu na nacionalni ravni s 16 točkami in na tretjem mestu z 10 asistencami, hkrati pa je vodil v ligi v obeh kategorijah.
  • Pripisali so mu dve podaji pri porazu minulo nedeljo s 4-3 pri Robertu Morrisu, potem ko je v Colgateu (29. decembra) zabeležil asistenco pri remiju Tigrov s 4-4.
  • 16. decembra je bil izbran za najboljšega atlantskega hokejista, potem ko je dosegel gol in asistenco na obeh tekmah Tigrov proti LIU (11.-12. december).
  • Calverley je osvojil naslov prvega igralca tedna sezone (1. decembra), potem ko je dosegel svoj prvi kolegijski hat-trick pri zmagi Tigrov z 8:5 nad takratnim 9. Clarksonom (27. november) na uvodu sezone. Calverley je dosegel mrežo pri 6:30 v prvi tretjini, da je RIT potisnil v zgodnje vodstvo z 2-0, kasneje pa je prekinil izenačenje 4-4 z močnim izidom pri 8:27 v tretji tretjini. Golden Knights so 28 sekund pozneje izenačili tekmo, a je Calverley dosegel, kar se je izkazalo za zmagovalca, s 6:15 do konca sezone.

Calverley in Tigers naj bi gostili Mercyhurst prihodnji četrtek (14. januarja) ob 17.05.