RIT dopušča štiri neodgovorjene gole pri porazu proti Canisiusu

Višji napadalec RIT-a Jake Hamacher je dosegel zadetek in asistenco, vendar je gostitelj Canisius v petek v pristaniškem centru LECOM prislužil zmago nad Tigri s 5:2 v Atlantic Hockey akciji.

Ocena škatle

KAKO SE JE ZGODILO

Prvih šest golov na tekmi je bilo vseh rezultatov power-playa, medtem ko je Canisius s kratkim rezultatom zaključil večer.

Canisius je rezultat odprl s 14:55 v prvi tretjini, preden je RIT odgovoril s parom golov v naslednjih 10 minutah.

Hamacher je prvi v sezoni postavil mlajšega napadalca Elijaha Gonsalvesa s 7:53 na uri, nato pa je svojo prvo v letošnjem letu dosegel z asistenco starejšega napadalca Willa Calverleyja s 5:36 do konca obdobja.

Canisius je zadel 19 sekund v drugi tretjini in ponovno devet minut pozneje, da je povedel s 3-2, ki bi ga prenesel v tretjo.

Jackson Decker je v tretji tretjini dosegel svoj drugi gol na tekmi z 1:15 in popeljal Golden Griffins v vodstvo s 4-2, preden je Keaton Mastrodonato zaključil izid z 1:18 v redni igri.

OPOMBE IGRE

Canisius je večer končal s 4 proti 6 na power playu, RIT pa je spremenil 2 od 7 poskusov.

RIT kazenski uboj je v noč uvrščen na 14. mesto (87,2) in ubil 34 od 39 priložnosti za uničenje človeka v tej sezoni.

RIT ni dovolil štirih power play golov na tekmi, odkar je gostujoči Robert Morris 8. oktobra 2016 zmagal s 6-5 pri 6-5.

Mlajši vratar RIT Kolby Matthews je končal z 20 obrambami, RIT pa je streljal Canisiusa s 26-25.