Povzetek New England Patriots pri Buffalo Bills

Bills so svojo prvo tekmo sezone prepustili New England Patriots in zdaj je ena ekipa manj neporažena. Vendar je obramba Billsa odlično poskrbela, da Patrioti ne bi ponovili zadetkov, in kljub porazu so zmagali v vratih proti kvote NFL .

In potem so bili trije. Pats, Chiefs in 49ers – od vseh ekip – ostajajo neporaženi, ko gremo v 5. teden. Kaj pa Patrioti in računi? Ali se lahko Patrioti nadaljujejo in ali je to začetek spodrsljaja za Buffala ali se bodo vrnili nazaj? Analizirajmo igro, da najdemo odgovore na ta vprašanja.

Zagovor Buffalo Billsa

Obramba je svoje delo opravila in dobro so ga opravili. Tremaine Edmunds je na dan zbral 11 obračunov , trije drugi pa so objavili po šest tekem za širjenje bogastva: Wallace, Milano in Poyer. Obrambna enota je držala Toma Bradyja in njegove Patriote na le 224 jardov in le 11 prvih padcev v štirih četrtinah igre. 18 za 39 in samo 150 jardov za Toma Bradyja je zmaga po večini obrambnih standardov. Sedem trojk in izov ter devet udarcev za Pats. To je povezano z najhujšo dobo Belichicka. Kaj torej daje?

Kritični preobrati

Billsov prekršek je dosegel 375 jardov in dosegel več kot dvakrat več prvih padcev kot Patrioti pri 23. Toda napake na ključnih točkah so Billsa veliko stali. To se je začelo zgodaj s Prvi izbor dneva Josha Allena , kjer so Pats prevzeli na črti 31 jardov. Patrioti so se odpeljali in zadeli, čeprav so zgrešili PAT.

Potem je v nizu slabih srečanj, ki je bilo slabše, Corey Bojorquez blokiral svoj udarec in Pats so ga zagnali za touchdown. Tokrat je bil PAT dober in nenadoma je rezultat 13-0. Prvi polčas je bil naporen za navijače Billsa. Po samo enem zadetku iz igre v drugi četrtini je bilo videti kot več iste stare sreče med igranjem na AFC East proti Novi Angliji. Toda tretja četrtina je bila dobra. Josh Allen je dal 6 proti 6 in pognal BIllse po igrišču in dosegel gol v samo devetih igrah. In računi so nazaj v njem 10-13. To je bilo prvič, da je bila obramba Pats dosežena v sezoni 2019.

šola masažne terapije new york

Toda težave s prometom ne bi izginile. Potem ko je imel Josh Allen 3 prestrezene in zapustil igro z udarcem v glavo, je Matt Barkley vrgel še piko. To je bilo izjemno razočaranje, potem ko so Bills držali Bradyja in Patsa na golovi črti, da bi izsilili gol iz igre. Barkley je odlično opravil, da je moštvo speljal nazaj v rdečo cono ... le da je Chung odvzel nagnjeno podajo.

Zasluge moramo pripisati obema obrambama. Obramba Pats je igrala neverjetno dobro, držala je Billse na samo 10 in seveda Toma Bradyja pri samo 16 točkah, hkrati pa mu je dala štiri dodatne priložnosti, je neverjeten obrambni napor na strani Bills.

To nas pripelje do teh vprašanj; kaj vse to pomeni? Bodo Pats vodili mizo? mislim, da ne. Verjamem, da je Bills drugim obrambno naravnanim ekipam dal knjigo, ki bo v sezoni Patriotov izničila vsaj eno ali dve zmagi. In kako je z računi? So zdaj obsojeni na nazadovanje? Ne. Čeprav so Pats pravkar pokazali preostanku lige NFL, kako klopotati in motiti Josha Allena. Kljub temu imajo na sporedu še veliko zmagljivih iger in tudi če Pats vodijo na mizo, so še vedno legitimni kandidati za eno od teh mest z nadomestnimi znaki. Frank Gore bo še naprej zabijal žogo . Barkley bo dosegel nekaj uspeha, če bo Allen dolgo časa odsoten. In obramba Billsa je pošastna.

Buffala v letu 2019 čaka še veliko zmag.